Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Joj chystá netradičný komediálny seriál s hovoriacim psom! Bude vyšetrovať prípady, vystrelí si aj z Rexa

Po tom, čo Markíza uviedla lokálnu adaptáciu krimiseriálu s najznámejším psím hrdinom, sa Joj chystá nasadiť komediálny seriál so psom a detektívom v hlavnej úlohe.

Rok 2018 bude, zdá sa, skutočne zaujímavý. Televízie pomaly odkrývajú svoje karty a naznačujú, aké projekty chystajú pre budúci rok, pričom na obrazovky sa dostanú viaceré mimoriadne netradičné programy. Patriť medzi ne bude napríklad nová kontroverzná šou Markízy postavená na hypnóze súťažiacich, do ktorej príprav, ako sme vás exkluzívne informovali, sa televízia práve púšťa, ale aj komediálny seriál Joj postavený na hovoriacom psovi.

Joj aktuálne klientom potvrdila, že v budúcom roku chce na televízne obrazovky uviesť netradičný komediálny projekt, ktorý môže odkazovať aj na tohtoročného Rexa na Markíze. Hlavným hrdinom je totiž mimoriadny pes s menom Bodka a neúspešný detektív Šimon Malík. V prípade novinky Joj ale nebude hlavným psím hrdinom nemecký ovčiak ale border kólia.

„Border kólia Bodka je mentalista a budhista, pes, ktorého myšlienky začne následkom úrazu vnímať iba jeho rovnako lenivý a komplikovaný pán – neúspešný policajný detektív Šimon Malík. Ten komunikuje so svojim psom na vyššej úrovni, čo prináša množstvo nových možností nielen pre verbálnu, ale aj situačnú komiku,“ uviedla svojim partnerom Joj.

Televízia tak pripravuje seriál s hovoriacim psom, ktorému bude rozumieť iba jeho majiteľ. Obaja budú spoločne vyšetrovať prípady, keď po tom, čo opustia rady polície, založia vlastnú detektívnu kanceláriu. Joj dokonca aj priamo pri predstavovaní seriálu naráža na konkurenčného Rexa. „Zabudnite na superschopného komisára Rexa. Každý prípad vyrieši trochu lenivý, ale každopádne prešibaný pes Bodka,“ píše televízia k seriálovej novinke.

Seriál ponesie jednoduchý názov po psom hrdinovi – Bodka. Joj avizuje, že vyrobí 10 epizód, pričom pôjde o seriál s klasickou večernou minutážou 45 minút. Autormi námetu sú riaditeľ spravodajstva a programu Joj, Roland Kubina a scenárista Marek Orel. Televízia bude aj touto novinkou cieliť na široké rodiny. „Pôjde o humor príťažlivý pre všetky vekové kategórie. Muži si tu nájdu zápletku a vtipné psie hlášky, ženy sa rady pozrú na príťažlivého poručíka Šimona a celá rodina bude milovať Bodku,“ dodáva Joj. Kto si zahrá poručíka, neuvádza.

Čítať viac...
Nahor