Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Joj chystá návrat Hetešovcov v Mojej mame, objavia sa vo „hviezdnom súboji“! Vieme, s kým

Joj reaguje na divácky dopyt po prvých hviezdach kuchárskej šou, v špeciálnych vydaniach relácie sa proti nim postaví najznámejšia reality rodina na Slovensku.

Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja sa dokázala po štarte veľmi rýchlo dostať do povedomia divákov, o čo sa výraznou mierou pričinila vôbec prvá víťazná rodina – Hetešovci. V priebehu niekoľkých vydaní relácie sa z nich stali nové televízne postavičky, na ktorých sa dokonca niektorí podnikavci snažia zarobiť vyrábaním predmetov s ich podobizňou.

Televízna dvojka zaznamenala po skončení rodiny v súťaži žiadosti o ich návrat. Po etablovaní šou v accesse sa nakoniec Joj rozhodla využiť úspech projektu, keď ohlásila špeciálne večerné vydania, v ktorých sa podľa našich informácii zo začiatku objavia práve populárne hviezdy Mojej mamy Hetešovci.

Špeciály Moja mama varí lepšie ako tvoja budú podľa našich informácií postavené na súbojoch, pričom súčasťou šou budú aj známe tváre. Na úvod televízia siahne po reality postavičkách, keď sa proti Hetešovcom majú postaviť televízni harcovníci Bučkovci. S mamou Ankou by mal variť syn Tomáš, ako to už býva u Bučkovcov zvykom, opäť sa majú postarať o akciu.

Mama Anka naháňa Hetešovcov
hetesovci buckovci moja mama vari lepsie ako tvoja

Joj plánuje prvú špeciálnu časť kuchárskej šou odvysielať v sobotu o 21:20. Predchádzať jej bude nový komediálny seriál Dvojičky, ktorý sa uplynulú sobotu po Česko Slovensko má talent uviedol úspešne s podielom až 34 %.

Čítať viac...
Nahor