Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne fotky mal závidieť aj Hollywood: Najdrahšie fotenie Markízy so Sestričkami kópiou kampaní svetového hitu!

Televízia odhalila zábery z najdrahšieho fotenia Sestričiek, fotografie, ktoré jej mali závidieť hollywoodske tváre, však práve hviezdy Hollywoodu nafotili aj pred vyše 10 rokmi.

Markíza pre novú druhú sériu Sestričiek absolvovala veľké fotenie s hlavnými tvárami seriálu, vďaka ktorému nafotila hneď niekoľko imidžových promo fotografií. Pre televíziu sa stali tieto fotografie udalosťou, nakoľko do nich investovala nemalé peniaze. Ako informovala, išlo o vôbec jedno z najdrahších fotení Markízy a jej seriálových tvárí v celej histórii, ktoré zverila do rúk zahraničného fotografa Marcela Gonzaleza Ortiza. Ten na Slovensku fotil už viackrát, televízia sa tento rok napríklad pochválila aj fotkami Adely Vinczeovej.

Televízia fotografie Sestričiek sprezentovala ako exkluzívne zábery túto stredu. Použila ich aj do brožúry venovanej Sestričkám, ktorú si môžu nájsť čitatelia ako prílohu vybraných časopisov.

Markíza už v rámci prezentácie exkluzívnych fotiek neuviedla, že ich koncept okopírovala z najväčšieho súčasného seriálového hitu z nemocničného prostredia, Kliniky Grace. Televízia z veľkého fotenia ukázala osem záberov, štyri nafotené na šedom pozadí, na ktorých seriálové hrdinky pózujú pri starom nemocničnom aute, a štvoricu hlavných imidžových fotiek, na ktorých sú aj ďalší hrdinovia seriálu. Tieto fotky vznikli v rôznom nemocničnom prostredí či aranžmáne, pričom všetky štyri fotografie sú kópiou promo fotografií, ktoré v minulosti nafotili tváre svetového hitu Klinika Grace.

Markíza k čerstvým fotkám dodala, že ide o veľkolepé zábery, ktoré by seriálovým Sestričkám mohli závidieť aj hollywoodske hviezdy. Práve hviezdy Kliniky Grace, známe v celom Hollywoode, však tieto fotky už pred rokmi originálne nafotili. Tvorcovia tohto seriálu pravidelne pripravujú rôzne imidžové fotenia, ktoré sú bežnou súčasťou prezentácie v rámci jednotlivých sérií. Pre Markízu sa tak stali tichou inšpiráciou, pričom ich kopírovala aj v rámci mnohých detailov, nielen zátišia či uhlov fotenia ale aj sedenia, polôh hercov, oblečenia či rôznych rekvizít, s ktorými tváre narábajú. Zároveň sa televízia nechala pri svojom súčasnom imidžovom fotení inšpirovať zábermi, ktoré vznikli aj pred desiatimi rokmi či ešte skôr, ako v prípade prvej, druhej či štvrtej fotografie, ktorej originál je vôbec najstarší.

Porovnanie exkluzívnych fotografií Sestričiek Markízy a imidžového fotenia Kliniky Grace z rôznych sérií (rozkliknutím fotky môžete zväčšiť)

 


 


 


Čítať viac...
Nahor