Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Farma má pokračovať v zime a na jar, črtá sa mimoriadna séria prepojená so súčasnou!

Zimná verzia reality šou by pre budúci rok mala byť skutočnosťou, šušká sa pritom o niekoľkých mimoriadnych novinkách.

Farma je jednou z mála istôt Markízy, a tak bez prekvapení bude pokračovať aj v budúcom roku. Realitou by sa pritom mala stať, ako sme už skôr priniesli, zimná extrémnejšia verzia, ktorá by ale mohla byť výnimočná.

Podľa viacerých zdrojov z prostredia Záhorskej Bystrice by mohla Markíza v natáčaní novej sezóny reality šou pokračovať netradične na súčasnom mieste. Nakrúcanie zimnej a jarnej verzie by tak mohlo prebiehať na rovnakom statku, na akom bojujú súčasní farmári zo šiestej série. Aktuálna farma sa nachádza neďaleko Dudiniec nachádzajúcich sa v okrese Krupina.

Čítajte viac:
Potvrdené: Siedma Farma vyťahuje kontroverzných exfarmárov, túto jar chce poriadne zabojovať!
Exkluzívne: Jarná Farma potvrdená, vieme, kedy ju chce Markíza odštartovať! Vráti exfarmárov

V netradičnej verzii by sa opäť do hry mohla dostať myšlienka angažovania farmárov z minulých sérií, o čom sa špekuluje už dlhšie. Rovnako je nejasné, či by dala televízia medzi sériami pauzu alebo šou znovu nasadí hneď po sviatkoch.

Aktuálna šiesta séria Farmy by svojho víťaza ale spoznať mala. Prvé informácie avizované Markízou klientom hovoria, že by finále malo prebehnúť tentoraz v piatok 18. decembra. Bolo by to prvý raz, čo sa finále Farmy odohrá v tento deň, trikrát vrcholila šou v nedeľu, raz v sobotu a minulý rok vo štvrtok.

Ak sa potvrdia informácie o zimnej a jarnej verzii Farmy, pôjde o druhý takýto ročník v histórii reality šou u nás. Zimnú verziu Farmy ponúkla Markíza zatiaľ jediný raz, a to v roku 2012 ako prvá na svete. Urobila tak po úspechu úvodného ročníka z roku 2011, nasledujúci rok nasadila hneď dve série – v jarnej aj jesennej sezóne.

Čítať viac...
Nahor