Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Dvojičky poznajú svoj dátum štartu, nasadením prekvapia!

Po Hornej Dolnej poznáme podrobnosti o štarte Dvojičiek.

Len vo štvrtok Markíza operatívnou zmenou zaradila do vysielania seriál Horná Dolná, okolo ktorej aktivitu naštartovala deň po mimoriadne silnom nástupe Česko Slovensko má talent. Televízia následne spustila intenzívnu kampaň, nakoľko komediálny seriál vráti do vysielania už najbližšiu stredu práve proti Talentu.

Skôr so svojou kampaňou začali Dvojičky, pričom už dnes je jasné, že sa do vysielania dostanú taktiež ešte v septembri. Podľa našich informácií im televízia pripravila neočakávané nastavenie, keď ich neuvedie ako hlavný program o 20:30. Práve naopak, Dvojičky by mali čerpať zo silného nábehu, keď ich chce Joj vysielať v soboty po Česko Slovensko má talent krátko po desiatej večer. Prvý diel by sa mal do vysielania dostať v sobotu 26. septembra.

Televízia spustila 1. septembra k novinke teasingovú fázu kampane. Avizuje bláznivý seriál, v prvom teasri predstavuje dvojrolu Sväťa Malachovského.

Joj by túto jeseň mala odštartovať ešte jeden komediálny projekt. Roztočený má nový seriál Svet podľa Evelyn, v ktorom sa okrem Evelyn a známych hercov objaví aj niekoľko ďalších internetových postavičiek. Dátum jeho nasadenia zatiaľ nie je známy.

Čítať viac...
Nahor