Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Didiana skončila v Anténe, vracia sa do Fun rádia! Čo bude moderovať?

Okrem Didiany museli odísť viacerí moderátori bývalej Antény. AKTUALIZÁCIA.

Dagmar Didiana Dianová sa bude čoskoro opäť prihovárať poslucháčom Fun rádia. Deje sa tak len pár týždňov po tom, čo Rádio Anténa rebrandovalo po zmene majiteľov na Rádio Anténa Rock a výrazne zmenilo svoju hudobnú aj programovú štruktúru.

Súčasťou zmien sú aj obnovy na moderátorských postoch. Napriek tomu, že rádio oficiálne neinformovalo o osude pôvodnej moderátorskej zostavy, predstavilo len mená, ktoré budú súčasťou rockovej verzie ako Tomáš Kadlec, Ľubka Tomášová, Oliver Hain alebo Zbyňo Džadoň. Do pôvodnej zostavy Antény patril napríklad Jerry, ktorý s Didianou moderoval rannú šou či Lucia Slováková, Nikol Stankovianská, Michaela Kertészová a Petra Hublová. Didiana pri tom podľa našich informácií nie je sama, ktorá musela rádio po zmene majiteľa opustiť.

AKTUALIZÁCIA: Fun rádio už nášmu portálu potvrdilo informáciu o prestupe moderátorky. Didiana sa do vysielania trhovej trojky vráti od novembra. Môžem potvrdiť, že Didiana bude od 1. novembra opäť súčasťou moderátorského tímu,“ potvrdila marketingová riaditeľka rádia Zuzana Gašparovičová. Zároveň už je jasné, že Didiana bude moderovať denné večerné vysielanie a víkendové pásmo.

AKTUÁLNE: Fun rádio opúšťajú dve moderátorky!

Didiana prišla do Antény začiatkom augusta 2013. Z Fun rádia, kde skončila po 16-tich rokoch, odišla v apríli toho istého roka. Najprv na Anténe moderovala vysielanie od 10-tej do 14-tej, v novembri ju stanica presunula do rannej šou s Jerrym.

Rádio Anténa sa na novú stanicu Rádio Anténa Rock zmenila 1. októbra. Stalo sa tak po tom, čo sa držiteľom licencie na vysielanie rádia stal Ges Slovakia. Jej vlastníkom je Peter Korbačka. Viac o tom, ako sa zmenilo rádio v tejto tlačovej správe.

Foto: Dagmar Dianová

Čítať viac...
Nahor