Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Ďalší veľký herecký prestup, Markíza uchmatla Jojke Luknára!

Populárny predstaviteľ Dudka v Paneláku po skončení denného seriálu opustí obrazovku Joj.

Panelák sa stal miestom množstva obľúbených hereckých tvárí, s ktorými by Joj rada našla spoločnú reč aj po konci denného seriálu. Ten sa nateraz uzavrie už v júni tohto roka, pričom televízia sa snaží s viacerými hercami dohodnúť na ďalšej spolupráci.

Pokračovať na jej obrazovke budú napríklad Ján Koleník, Diana Mórová, Sväťo Malachovský, Zuzana Porubjaková či Zuzana Šebová, s televíziou sa však rozlúči jedno veľké meno, ktoré sa s ňou v ostatných rokoch výrazne spájalo.

Podľa informácií portálu Mediaboom.sk totiž túto jar rady televíznej dvojky opustí Roman Luknár. Ten sa stal ďalším hercom, na ktorého si Markíza po oznámení konca Paneláku robila zálusk a nakoniec sa jej ho podarilo presvedčiť na spoluprácu. Podľa našich informácií mala o Luknára záujem aj Joj pre jej ďalší projekt, herca však mali upútať peniaze, na ktorých sa s lídrom dohodol. Práve peniaze sa stávajú čoraz častejšie hlavným argumentom Markízy v snahe dostať dôležité tváre od televíznej dvojky na jej obraz. Posledne takto preplatila Pyca do Superstar.

Luknár by mohol byť ďalším hercom, ktorý stvárni jednu z ústredných postáv v novom veľkom seriáli lídra. Ako sme vás už exkluzívne informovali, prvými menami by mali byť Alexander Bárta či Tomáš Maštalír, podľa nepotvrdených informácií by mohli v novinke účinkovať tiež Ľubo Roman či Marián Slovák. Luknár sa posledne na obraze lídra objavil v roku 2009, keď si zahral v neúspešnom seriáli Rádio. Na Joj točil niekoľko seriálov, okrem Paneláku hral ústrednú postavu v seriáli Keby bolo keby, televízia ho angažovala tiež do Profesionálov, kde v krčme vystriedal Janka Kronera. Menšiu postavu dostal aj v Pod povrchom.

Luknár nie je jediný herec Paneláku, ktorého sa Markíza pokúsila získať do vlastných radov. Úspešne takto angažovala Vlada Kobielskeho, ktorého presun k lídrovi sa stal najväčším prestupom roka 2014. Známy je jej záujem o Jána Koleníka, ktorý sa však rozhodol ostať Joj verný. Aktuálne sa začal objavovať v Divokých koňoch, od budúceho roka by mal stvárniť hlavnú postavu v novom seriáli Danice Halákovej z prostredia ZOO. Markíza si robila zálusk, ako sme vás v minulosti informovali, aj na Dianu Mórovú, aj tá však odmietla. Herečka bude aj po skončení Paneláku pokračovať v spolupráci s Andym Krausom, keď by mala stvárniť hlavnú postavu v pripravovanom sitkome Dvojičky.

Čítať viac...
Nahor