Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Ďalší tichý boj v zákulisí? Komediálny western chce aj Markíza!

V oboch komerčných televíziách sa má pripravovať netradične westernová novinka.

Ohlas na kampaň Vtedy na západe zaimponoval, zdá sa, nielen samotnej Joj. Tej sa podarilo pripraviť imidžové upútavky, ktoré svojou témou pritiahli pozornosť divákov a televíziám sa tak odkryl jeden z potenciálnych fungujúcich žánrov.

Diváci od kampane Vtedy na západe očakávali zábavný seriálový formát, pričom presne taký ohlásila v týchto dňoch televízna dvojka. V aktuálnom spote oznamuje prípravu prvého komediálneho westernu na Slovensku, ktorý využije tváre zrušenej relácie Vtedy na západe. Režisérom bude Jeffo Minařík, ktorý spomenul, že nápad vznikol ešte v marci.

Zaujímavosťou však je, že podobný na slovenské pomery netradičný projekt sa má chystať aj v Markíze. Tá podľa zákulisných informácií pripravuje taktiež komediálny seriál s prvkami westernu, ktorý by mal niesť názov Divoký Zapadákov. Televízia už potvrdila prípravu projektu s takýmto názvom registráciou ochrannej známky.

Nebude tak prekvapením, ak sa medzi televíziami odohráva tichý boj o to, kto prvý príde s westernovou novinkou. Markíza totižto len tento mesiac odhalila zo svojho projektu niečo viac, keď zaregistrovala jeho logo, Joj zas krátko na to zrecyklovala kampaň Vtedy na západe a stihla ako prvá ohlásiť prvý slovenský komediálny western. Nakrúcať ho bude až v Španielsku.

Registrované logo pre značku Divoký Zapadákov
divoky-zapadakov

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Uložiť

Čítať viac...
Nahor