Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívne: Bude si môcť Tanec snov vydýchnuť? Takéto filmy ešte Markíza chystá!

So silnými filmami ráta líder v priebehu marca a apríla počas nedeľných večerov. Aktualizácia.

Tanec snov rozhodne nezažíva optimálny rozbeh, o čo nemalou mierou pričinila aj Markíza. Doterajšie dva priame prenosy tanečnej šou dvakrát prekryla silnými snímkami, ktoré do programu nasadila po programovej zmene, čo pripravuje na ďalšie týždne?

V prípade, že televízny líder nebude pokračovať v marcovom trende a na každú nedeľu meniť avizovaný či plánovaný program, už túto nedeľu odvysiela premiéru čerstvej snímky s Nicholasom Cageom, Tokarev. Priemerne hodnotený akčný krimitriler mal premiéru len v lete 2014, čím Markíza pokračuje v minuloročnom trende, kedy nasadila niekoľko aktuálnych filmov. Ďalšiu nedeľu, 29. marca, Markíza po prvý raz v konkurencii Tanca snov nasadí reprízovú snímku, vyberie si však hneď tú najsilnejšiu. Odvysiela totiž hit so Sylvesterom Stallonem a Arnoldom Schwarzeneggerom, Útek z väzenia, ktorý pri svojej televíznej premiére na jeseň 2014 uhral popri Siedmom nebi dokonca vyšší rating ako tohtoročné premiéry prvých či druhých Babovřesiek.

Na začiatku apríla počas veľkonočných sviatkov Joj neodvysiela Tanec snov v nedeľu ale mimoriadne na Veľkonočný pondelok. Náš portál vám okrem tejto exkluzivity priniesol aj informáciu, akú konkurenciu na tento deň Markíza chystá. Televízia nakoniec neuvedie plánovanú premiéru kinohitu Hotel Transylvánia, no zreprízuje prvú časť českej komédie Babovřesky, ktorej premiéru nasadila Markíza len začiatkom tohto roka.

V druhý aprílový týždeň pobeží Tanec snov prakticky dvakrát. Okrem spomínaného pondelka sa totiž vráti do štandardného nastavenia a ďalší priamy prenos odvysiela Joj v nedeľu 12. marca. Aj v tento deň by mala na tanečnú šou čakať konkurencia premiérového kinofilmu, keď podľa prvých plánov chystá Markíza odvysielať snímku Need for Speed, ktorej základy položila známa počítačová hra.

Ani ostatné dve aprílové nedele Markíza z tempa nepoľaví, v oboch prípadoch rovnako nasadí televízne premiéry. 18. apríla plánuje líder odvysielať kinosnímku Útok na Biely dom, ktorý mal premiéru v našich kinách v lete 2013. Akčný triler ponúka atraktívne obsadenie, keď hlavnú úlohu stvárňuje populárny Channing Tatum, vo filme tiež hrá dcéra známeho Jakea Gyllenhaala, Maggie.

Posledná nedeľa v mesiaci by Markíze mohla opäť priniesť veľký výsledok. 26. apríla totiž, ako sme vás už dávnejšie informovali, plánuje odvysielať televíznu premiéru úspešného kinofilmu Dana Dangla a Lukáša Zednikoviča 38, ktorý sa stal hokejovou poctou pre tragicky zosnulého hokejového hrdinu Paľa Demitru. Markíza film ponúkne v období, kedy začne Slovensko opäť ožívať hokejovými Majstrovstvami sveta, ktoré v Českej republike vypuknú 1. mája.

Čítať viac...
Nahor