Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

EXKLUZÍVNA SPRÁVA: TV JOJ má nového generálneho riaditeľa! (aktualizácia)

František Borovský končí vo funkcii generálneho riaditeľa Joj Group! Podľa našich informácií sa tak stalo dnes a televízia už oficiálne potvrdila, že sa tak stalo na jeho vlastnú žiadosť, keď sa mal vzdať funkcie. Televízna skupina už pozná aj svojho nového šéfa, stal sa ním doterajší výkonný a finančný riaditeľ Marcel Grega.

Doterajší generálny riaditeľ František Borovský sa rozhodol v skupine JOJ ukončiť svoje pôsobenie. „Počas uplynulých rokov sa televízna skupina JOJ pod vedením Františka Borovského rozrástla o televízie Plus, Wau a Senzi, ktoré si postupne nachádzajú svojich verných divákov.  Podarilo sa upevniť povedomie celej skupiny JOJ Group na trhu. Za tu mu patrí moja vďaka,“ povedal Richard Flimel, vlastník televíznej skupiny JOJ.

František Borovský do funkcie generálneho riaditeľa TV JOJ nastúpil 26. mája 2010, pred tým v televízii pôsobil ako programový riaditeľ, pričom túto funkciu zastával aj po nástupe na post šéfa televíznej skupiny.

Skupina JOJ je druhou najúspešnejšou televíznou skupinou na Slovensku, jej priemerný celodenný podiel na trhu v cieľovej skupine divákov 12-54 v roku 2013 predstavoval kumulovane 25,1 % (prime time 28,2 %).

Čítať viac...
Nahor