Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exkluzívna správa: Toto je horúca favoritka na post moderátorky Superstar!

Kto vytvorí s Pycom novú moderátorskú dvojicu?

Po oznámení zisku silnej akvizície do novej série Superstar v podobe Martina Pyca Rauscha, ktorý si prilepší o rekordný honorár, sa začala intenzívne rozoberať základná otázka – Kto sa stane jeho moderátorskou kolegyňou. Najintenzívnejšie sa skloňovalo meno Adely Banášovej, ktorej angažovanie by prinieslo dokonalý návrat do prvých ročníkov speváckej šou, no k spojeniu obľúbeného dua, zdá sa, nedôjde.

Portálu Mediaboom.sk sa podarilo zistiť očakávanú informáciu a to meno hlavnej favoritky na post spolumoderátorky novej série Superstar. Z dôveryhodných zdrojov z prostredia Markízy máme potvrdené, že horúcou kandidátkou je moderátorka hlavného spravodajstva Novy Emma Smetana. Práve jej meno padlo niekoľkokrát v súvislosti s vytvorením novej dvojice s Pycom. V Nove ani Markíze však ešte, podľa všetkého, definitíva nepadla. Niektorých neprekvapí ani rozhodnutie nechať Pyca moderovať samého ako tomu bolo na obrazovke Joj a Primy v minuloročnom X Factore.

To, že je práve Smetana v hre, naznačuje aj fakt, že sa jej meno začalo objavovať v slovenskom bulvári. Témou sa stala „kauza“, ktorú moderátorka vyrobila v Británii na filmovom predstavení Titanicu, kde si omylom sadla do lóže patriacej britskej kráľovnej Alžbete II. Tému spracoval Nový čas s českým Bleskom spoločne minulý piatok, tento pondelok sa pridali aj Topky.

O Smetane sa však doteraz na Slovensku prakticky nepísalo. Ak sa televízie rozhodnú pre jej angažovanie do Superstar, budú ju potrebovať pretlačiť do našich médií a prezentovať ju slovenským divákom. To je cesta, ako sa vyvarovať podobnej reakcie, ako po oznámení Kláry Vytiskovej ako porotkyni Superstar, ktorej voľba ostala slovenským publikom nepochopená.

emma smetana nova

Kto je to Emma Smetana
Emma Smetana sa v auguste 2012 stala ako 24-ročná moderátorkou Ranných Televíznych novín Novy, v tom istom roku sa tiež začala objavovať aj v nočných správach. Od júna 2013 sa už stala stabilnou tvárou hlavných Televíznych novín. Pôsobí tiež ako redaktorka správ. Nova o nej píše, že má české a francúzske občianstvo a okrem češtiny hovorí plynule ďalšími piatimi jazykmi. Má dva magisterské tituly. Svoju kariéru v médiách naštartovala na stáži vo francúzskom denníku Libération. Blízke je jej aj úloha herečky, hrala i v Ordinácii v ružovej záhrade a objavila sa vo filmoch ako Collete či Hořící keř.

Foto: TV Joj, TV Nova

Čítať viac...
Nahor