Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Exfarmár v priamom prenose Markízy s poriadnym trapasom: Prezradil, kto vypadne, naznačil prvého finalistu!

Posledne vypadnutý hráč Farmy sa v Teleráne poriadne preriekol.

Reality šou Farma sa každý rok nakrúca so značným predstihom, čo tvorcom neraz spôsobuje vrásky na čele. Aktuálna desiata séria je dokonca už aktuálne kompletne nakrútená, pričom do finále ostáva ešte viac ako mesiac.

Všetci hráči sú tak už doma, rovnako ako posledne vypadnutý súťažiaci Juraj Solčanský. Ten sa, ako každý exfarmár, po vyradení z hry zúčastnil ranného vysielania Markízy Telerána, v ktorom prezradil aj to, čo rozhodne nemal.

Solčanský dostal moderátorku Telerána, Kvetu Horváthovú, do rozpakov po tom, čo odpovedal na otázku, či bude aj naďalej v súťaži podporovať Karin Dvořákovú. K nej mal na Farme najbližšie, hráčka sa dokonca po jeho vyradení nezdržala sĺz. „Neviem, či to môžem povedať, ale tá už, bohužiaľ….“ začal odpovedať prostoreký súťažiaci úprimne, pričom Horváthová ho včas nestihla zastaviť. Dvořáková je pritom aktuálne farmárkou týždňa, a tak na Farme pobudne ešte minimálne týždeň. Už teraz je však jasné, že z hry vypadne.

Pokiaľ Markíza nezmení systém hry Farmy aj pred finále, Solčanský mohol zároveň prezradiť aj meno jedného z finalistov. Pri otázke na hráča Milana Vysokaia sa totiž exfarmár tak ako pri Dvořákovej nezháčil a otvorene priznal, že ho bude v hre podporovať aj naďalej.

Čítať viac...
Nahor