Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Eventex 2016: československá agentúra CREATIVE PRO na shortliste

Reprezentanti agentúry CREATIVE PRO dnes cestujú do bulharskej Sofie. Cieľom je zajtrajšie odovzdávanie ocenení Eventex Awards, kde má agentúra projekt na shortliste kategórie Najlepší korporátny event.

Československá agentúra CREATIVE PRO sa rozličných medzinárodných súťaží a vyhodnocovaní zúčastňuje pravidelne a často úspešne. Jej aktuálnym úspechom je účasť v shortliste Eventex 2016 v kategórii Najlepší korporátny event. Popri československej agentúre sa v shorliste kategórie nachádzajú agentúry holandská MOVE a austrálska Creative Innovation Global. Prvá menovaná s projektom “Adobe Symposium” 2015 a druhá s “Creative Innovation 2015 Asia Pacific”.

Agentúra CREATIVE PRO prihlásila svoj projekt “Lyreco – CASH Convention 2015”, ktorý odbornú porotu veľmi zaujal. Išlo o 9. ročník tradičného interného eventu, ktorý mal byť tentokrát úplne iný. Mal sa premeniť v nečakanú live marketingovú skúsenosť s hlavným posolstvom – digitálne. Výsledkom totiž malo byť interné odkomunikovanie nového digitalizačného dosahu spoločnosti a jeho dopad na obchodné plány v roku 2015.

“Veľmi sa tešíme, že projekt je súčasťou shortlistu,” povedal Štefan Kozák, managing director CREATIVE PRO, “Išlo o veľmi náročný live comm event, ktorý bol naozaj do detailov premyslený a spracovaný – od momentu teasovanie pozvánok, cez pozvánky, samotný event, až po post event komunikáciu s účastníkmi.”

Eventex Awards je jedinou celosvetovou eventovou súťažou, do ktorej sa môže prihlásiť krajina z ktorejkoľvek časti sveta, bez ohraničenia kontinentu. Je považovaná za veľmi transparentnú, a to z toho dôvodu, že celý rozhodovací priebeh a prácu medzinárodnej poroty možno pozorovať po celý čas online. Taktiež samotného ceremoniálu odovzdávania ocenení sa možno zúčastniť online.

Agentúra CREATIVE PRO zastupuje Československo na rozličných medzinárodných súťažiach, konferenciách či iných live marketingových fórach pravidelne. Vyplýva to nielen z jej statusu zakladacieho člena slovenskej BTL asociácie, ale aj z účasti medzinárodnej live comm agentúre 27Names.

Viac informácií nájdete na www.eventex.co a www.creativepro.sk. / creativepro.cz

Čítať viac...
Nahor