Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Téma mesiaca

Europa 2 si tento týždeň vyberá novú moderátorku, finalistky vysielajú naživo

Jednou z noviniek v letnej programovej štruktúre rádia Europa 2 je aj dočasná zmena tímu Rannej Show ZOO. Europa 2 výzvou „Zmeň svoj život a staň sa novou tvárou ZOO“ hľadala vhodnú uchádzačku, ktorá počas materskej dovolenky zastúpi obľúbenú moderátorku Dominiku Dadíkovú. Záujemkyne o post sa mali možnosť do výzvy prihlásiť prostredníctvom Instagramu a videovizitiek.

Päť dievčat, ktoré následne na webe rádia Europa 2 získalo najviac hlasov, zabojuje o post moderátorky Rannej Show ZOO  počas tohto týždňa (11.7. –  15.7.), kedy sa každý deň zhostí mikrofónu jedna z nich. Víťazku, ktorá odmoderuje celé leto, si vyberú moderátori Rannej Show ZOO, Matúš Krnčok a Vlado Varecha, naživo už v piatok, 15.7.

„Hľadali sme bláznivú, divokú a uletenú moderátorku na leto, ale keďže nie sme normálne rádio, ale Europa 2, hľadali sme  ju netradične a to na Instagrame, čím sme dali priestor a možnosť aj novým tváram a hlasom. Zároveň máme najsilnejšiu pozíciu na sociálnych sieťach, tak prečo to nevyužiť,“ povedal Dušan Vančo, programový riaditeľ rádia Europa.

Zdroj: TS Europa 2

Čítať viac...
Nahor