Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Epizódy Knight Ridera sa Joj minú už v priebehu júla. Vieme, čo seriál nahradí!

Joj plánuje počas leta vystriedať dva hlavné prime-time seriály, na Knight Ridera nadviaže ďalšou reprízovou akvizíciou.

Televíznej dvojke toto leto seriálové premiéry nevychádzajú a paradoxne jej najlepšie výsledky sledovanosti prinášajú tie seriály, ktoré už mohli diváci v jej vysielaní zhliadnuť niekoľkokrát. Najsledovanejším a najstabilnejším titulom jej večerného programu je aktuálne americký seriál Knight Rider, ktorého epizódy sa však televízii minú už koncom júla.

Vo štvrtok 24. júla odvysiela televízia poslednú dvojporciu akčného seriálu, pričom už od pondelka 28. júla by na Knight Ridera mala nadviazať komediálna sci-fi séria Rodinka úžasných. Tento seriál mal premiéru v lete 2011, po troch rokoch sa do letného prime-time vracia.

Rodinka úžasných patrí do tej kategórie akvizičných titulov, ktoré v Amerike nezaznamenali veľký úspech, no na Slovensku oslovil nadpriemerný počet divákov. Televízia by tak prijala aj viac ako len jednu sériu seriálu, Rodinka úžasných sa dočkala len 20 častí. Seriál počas jeho premiérového vysielania dosiahol na Joj priaznivé výsledky sledovanosti pohybujúce sa nad úrovňou 20 % (vyvrcholil podielom takmer 24 %, odštartoval s výkonom nad 27 %).

Čítať viac...
Nahor