Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Fascinujúca svetelná šou dobýja svet: Toto budete chcieť vidieť naživo!

Napriek tomu, že sme svetelných videli už niekoľko aj v našich končinách, vždy sa dajú hranice posunúť ešte ďalšej. Presne to sa podarilo zoskupeniu UDI, ktoré sa predviedlo v ostatnom divadelnom kole britského Talentu. UDI nie sú žiadni amatéri, na Sibíri majú tanečnú školu, ktorá podporuje chudobné a spoločnosťou vylúčené deti. Do Británie prišli ukázať svoju fluorescenčnú šou, v ktorej bojuje dobro so zlom.

Vystúpenie svojím napätím a príbehom pripomína číslo Ataia Omurzakova, ktoré predviedol vo finále Česko Slovensko má talent. Vystúpenie je perfektne vygradované, má spád, dej, nápad a veľkolepé rozuzlenie.

UDI sú tiež príkladom toho, že formát Got Talent, aj v Británii, otvoril dvere cudzincom dokorán, čím do šou tvorcovia dotiahli ďalšie veľké talenty. Aj v britských ostrovoch bojujú dva tábory, jednému angažovanie cudzincov nevadí, druhému áno.

Mnohí UDI porovnávajú aj s tieňovou šou Attraction, ktorá spôsobila nielen v Británii ale aj po celom svete senzáciu v roku 2013. Srdcia fanúšikov si získali hneď pri ich prvom vystúpení, kedy predviedli dojímavé vystúpenie a šou časom s prehľadom vyhrali. Zoskupenie UDI možno čaká podobný osud, no o ňom zatiaľ rozhodujú porotcovia.

Čítať viac...
Nahor