Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dvojka v utorok bojovala večer o líderstvo! V stredu si polepšili Prázdniny, štvrtkový večer pre Inkognito

Pozrite si sumár sledovanosti ostatných troch dní.

V utorok si Zámena manželiek nárast z predošlých týždňov neudržala. Reality šou klesla na podiel tesne cez 16,5 %, úroveň z minulých týždňov napodobnila len neskoršia časť podielom takmer 19,5 %. Nikto nie je dokonalý však taktiež kleslo, keď dosiahlo podiel len tesne nad 12,5 %. Televízie však potrápila Dvojka s prenosom z predkola Ligy majstrov medzi Spartakom Trnava a KP Legiou Varšava. Od 20:30 sa hýbala pod úrovňou 13 % až takmer na 16 %. V druhom polčase dokonca bojovala o líderstvo.

Z menších staníc Okamih zlomu na Dajto dosiahol vyše 6 %, Profesionáli na Plus získali okolo 6 %, Fantastická štvorka následne takmer 6 %. Nikdy ťa neopustím na Doma kleslo s hodnotami tesne nad a pod 4 %, Wau sa hýbala okolo 3,5, pod 4 a na 4,5 %.

V stredu sa o rating podarilo podrásť Prázdninám, ktoré tak šli na 5 ratingov s podielom takmer 16,5 %, Markíza klesla so stredajším filmom, Uväznené pod hladinou jej vyniesli rovnaký rating ako Prázdninám avšak s podielom takmer 17 % pre dlhšiu minutáž. Profesionáli vyskočili nad 7 %, následne Plás s filmom Miliónový nadhadzovač prekročila 6 %. Nikdy ťa neopustím na Doma pokračovalo podielmi 5 a cez 5,5 %, Elitný zabijak na Dajto atakoval 5 %. Wau s kriminálkami získala podiely takmer 4, vyše 4 a cez 4,5 %.

Štvrtok v súboji reprízových zábavných relácií získalo pre seba Inkognito, prekročilo 5 ratingov s podielom cez 18 %. Dobre vedieť dosiahlo podiely pod 17 a takmer 15,5 %. MacGyver pokračoval na Joj podielmi cez 11 a takmer 17 %. Dvojka od popoludnia vysielala predkolá najvyšších futbalových súťaží, v prime-time v konkurencii prvého Dobre vedieť sa blížila ku 7,5 %.

Na vlastnú päsť na Plus prekročilo 6,5 %, Nikdy ťa neopustím na Doma sa hýbalo nad 5 a na 7 %. Red 2 na Dajto šlo pod 6 %, Wau hrala s kriminálkami vyrovnané výkony okolo úrovne 3,5 %.

Rodinné prípady podvečer oscilovali nad 17, pod 23 a nad 16 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja v utorok najprv vybuchla s podielom len okolo osmičky, a to deň po tom, čo v pondelok vyskočila na dvojnásobný výkon, následne atakovala 14 a 12 %. Televízne noviny sa v priebehu dní hýbali blízko 24,5, 23 a 21,5 %, Noviny ich po utorku, kedy uhrali vyše 20,5 %, dorovnali v stredu podielom takmer 23 % a náskokom necelého pol ratingu. Vo štvrtok klesli na 19 %. V celkovom počte divákov si Televízne noviny vybralo cez 320, v stredu vyše 345 a nakoniec cez 290-tisíc divákov, Noviny mali v utorok vyše 370, v stredu takmer 425 a vo štvrtok 335-tisíc divákov.

Čítať viac...
Nahor