Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dvojičky pri štarte uspeli, udržali podiel Talentu! Markíze nefungujú najväčšie akčné premiéry

Nový komediálny seriál Andyho Krausa udržal po Talente viac divákov, ako doteraz zaraďovaný i tak fungujúci zostrih svetových talentov.

Dôležitá novinka Andyho Krausa po skončení dlhoročného Paneláku sa uvádza s úspechom. Jeho komediálny seriál Dvojičky totiž na prvý raz dosiahol vysoký rating 10,4 % s podielom 34 %. Ide o lepší výkon, než po premiérových dieloch Česko Slovensko má talent dosahuje bežne zostrih Neuveriteľné talenty sveta. Rovnako vysoký rating uhral strihák len po štarte talentovej šou v utorok 1. septembra.

Dvojičkám pomohol silný nábeh po opäť fungujúcej šou Česko Slovensko má talent. Tá dosiahla identický rating ako pred týždňom 11,7 %, podiel sa zastavil na 34,4 %. Markíze sa v konkurencii Talentu nedarí s akčnými veľkými premiérami, Elitní zabijaci mali uhrať rating 7,3 % s podielom 22,9 %.

Už o týždeň pobežia Dvojičky v hlavnom vysielacom čase, keď sa plánovane presúvajú na 20:35, nasadenie na sobotu ostáva nezmenené. Po seriáli bude nasledovať novinka Moja mama varí lepšie ako tvoja – špeciál, o ktorej sme vám priniesli exkluzívne informácie.

Jednotka je v soboty popri Talente slabšia než zvyčajne, Nečakané stretnutia boli u mladých v podpriemere stanice s podielom pod 6 %, v 12+ už šli do nadpriemeru nad 12 %. Pravdivé príbehy boli na tom v 12 – 54 podobe, v univerzálnej cieľovke šli pod 11 %. Neskoro večer bolo v podpriemere v oboch cieľovkách s podielmi tesne nad 5 % a takmer 8 % (12 – 54 / 12+).

Joj vylepšila oproti minulým dvom sobotám katastrofické výsledky v accesse, zmenou zaradená šou Česko Slovensko má talent atakovala 16-tku, Neuveriteľné talenty sveta udržali rating no stačilo to na 13 %. Markíze neuspela zmenou zaradená repríza Hornej Dolnej s podielom pod 20 %, seriál tak v poslednom čase zaznamenáva jeden neúspech za druhým. Smotánka popri zlepšenej kondícii Joj klesla na podiel pod 24 %. Opäť sa nedarilo Televíznym novinám, tentoraz s podielom 28,5 %, ratingovo vyhrali Noviny, podielovo zaznamenali share nad 27 %.

Medzi menšími boli večer vyrovnané Doma a Plus, romantika Druhá šanca uhrala pod 5 %, Zamrznutá zem na Plus dosiahla podiel 4,5 %. Ratingovo boli snímky vyrovnané. Dajto sa v hlavnom vysielacom čase nedarilo s reprízami Farmy, Wau zas s Lovcami väzňov.

Čítať viac...
Nahor