Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dvojičky potenciál nevyužívajú, opäť stratili divákov! Špeciál Moja mama, naopak, stúpol

Kuchárska šou sa s blížiacim koncom dorovnávala snímke lídra.

Komediálny seriál Andyho Krausa postupne prichádza o nadpriemery. Najnovšia časť Dvojičiek sa prvý raz nedostala nad priemer stanice, keď sa mala prehupnúť cez 17 %. Seriál je už priemerný aj v reprízach, v accesse atakoval 16 %. Nábeh mu tvorila šou Česko Slovensko má talent s podielom pod 20 %, blízko Markízy bola v čase vysielania Hornej Dolnej, ktorá uhrala 24,5 %

Smotánka čerpala zo silného nábehu, keď po skončení Talentu nabrala Horná Dolná divákov, dosiahla nadpriemerný share cez 28 %. Televízne noviny uhrali pod 32 %, Noviny získali 25 %.

Ani túto sobotu sa Markíze nepodarilo výraznejšie vyskočiť s filmovou premiérou. Snímka Jack Ryan: V utajení dosiahla podľa našich informácií rating nad 8 % a podiel takmer 25 %. Oproti minulej sobote si za to polepšil špeciál Moja mama varí lepšie ako tvoja, ktorý získal jeden z najlepších výkonov s ratingom tesne nad 7 % a podielom pod 22 %. Všetky výsledky v správe sú bez započítania archívnej sledovanosti.

Medzi menšími si to svoje uhrala Doma, ktorej Pilcherovka Kandidáti na lásku sa dostala nad 6 %, Záťah na Plus zas prekročil hranicu 5 %. Futbalová La Liga na Dajto po polčasoch dosiahla tesne nad 4 a 5 %.

Čítať viac...
Nahor