Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dvojičky opäť s poklesom, špeciál Mojej mamy už rástol! Svetová vojna Z Markíze prekvapivo nevyskočila

Filmovej premiére Markízy sa túto sobotu darilo menej než pred týždňom.

Rozloženie síl sa ostatnú sobotu opäť mierne menilo. O najväčší prepad sa postarala podvečerná Smotánka, ktorá podľa našich informácií klesla z vysokého podielu nad 31 % pod hranicu 24 %. Reprízové Dvojičky napriek tomu neposilnili, mierne síce stúpli v ratingu, podielovo sa však tesne prehupli cez 16 %. Televízne noviny sa dostali nad 29 %, Noviny nad 26 %. Všetky údaje v tejto správe už zohľadňujú oneskorenú sledovanosť.

Druhý týždeň po sebe klesá výkonnosť premiérovej časti Dvojičiek o 20:30. Tentoraz komediálny seriál spadol pod sedem ratingov, v podieli podliezol 20%. Naopak, polepšil si špeciál Moja mama varí lepšie ako tvoja, v ktorom Bučkovci porazili Hetešovcov, keď sa tesne dostal nad sedem ratingov s podielom pod 22 %.

Markíza minulý týždeň prvý raz vyskočila so sobotnou filmovou premiérou po pol deviatej, no tento týždeň úspech v rovnakej miere nezopakovala. Silná premiéra Svetová vojna Z uhrala skôr vlažnejší výkon s ratingom hlbšie pod deväť percent a podielom pod 26 %.

Medzi menšími bola najvyššie romantika na Doma, film Zrada a láska dosiahol share 5,5 %. Dajto sa opäť nedarilo v hlavnom vysielacom čase s maratónom Farmy, hýbalo sa medzi 1 – 3 %. Slabá bola tentoraz aj Plus, životopisná dráma Amelia – Stratená v Pacifiku sa dostala len pod 3 %. Wau postupne mierne stúpajú sobotní Lovci väzňov, dostali sa už aj nad priemer stanice s podielmi 2 a 2,5 %.

Čítať viac...
Nahor