Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dvojičky expresne miznú z programu Joj! Pozrite si prehľad zmien po prvom týždni

Joj nepotešil výkon hneď niekoľkých seriálov, po prvom týždni prichádza so zmenami programu. Neúspešnú piatkovú akvizíciu Camelot však pravdepodobne dovysiela bez zmeny.

Hneď po prvom týždni sa na Kolibe rozhodli reagovať na divácku odozvu ich letného programu. Najzásadnejšia zmena, ktorú televízia robí už od tohto 28. týždňa, sa týka seriálu Dvojičky, ktorý končí na Jojke hneď po prvom týždni. Seriál si pri svojom štarte nenašiel dostatok divákov, no tí, ktorí ho rozpozerali, ho budú mať šancu aj dopozerať. Televízia seriál presúva na menšiu Plusku, kde sa bude vysielať už len po jednej časti vo štvrtky pred polnocou o 23:40, lepší čas dostane vo svojej repríze v piatky na Wau o 20:30, kde nahradí pôvodne plánované reprízy pôvodnej dramatickej série Ako som prežil.

Dvojičky vo štvrtok o 21:30 nahrádza zatiaľ najúspešnejší letný titul Joj Knight Rider, ktorý sa tak v pondelky aj vo štvrtky bude vysielať v dvoch častiach za sebou. Televízii dôjdu epizódy seriálu vo štvrtok 24. júla. Seriál Dotyk sa už od tohto týždňa posúva späť na čas 22:30, v ktorom odštartoval.

Zmeny robí Joj aj od utorka do štvrtka v čase o 23:30, do ktorého počas spomínaných dní zaradí seriál Lovci väzňov. V utorky Joj nezafungoval seriál Ochrana svedkov, ktorý vyposúva za polnoc, v stredy zas za polnoc posúva seriál Californication. Ako sme už spomínali, vo štvrtky sa z času 23:30 na lepší čas posúva mysteriózny seriál Dotyk.

Napriek pôvodným očakávaniam televízia zatiaľ v programových plánoch neráta s presunom piatkového premiérového seriálu Camelot. Ten sa neuviedol najlepšie, podľa našich informácií sa jeho výkony ostatný piatok ešte znížili. Zatiaľ však v piatkovom prime-time ostáva až do jeho finálovej desiatej epizódy plánovanej na piatok 27. júla. Televízia ale už stiahla reprízy seriálu zo sobotného off-time, nahradila ich filmami.

Zmeny po oficiálne prvom týždni v letnom režime robí aj Markíza, ktorá po mesiaci odsúva Druhý dych z 18:00. Viac v tomto článku. Od 7. júla Joj tiež pridáva ďalšiu zmenu, keď predlžuje popoludňajšie správy. Píšeme o tom v tomto článku.

Čítať viac...
Nahor