Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dvaja na jedného sa na Markízu môže vrátiť už na jar! Zlákať mala silné meno, koľko častí pripraví?

Od pilotného uvedenia novinky uplynie čoskoro už rok.

V polovici februára tohto roka odvysielala Markíza pilotný diel novej šou Dvaja na jedného, v ktorej prvýkrát moderátorsky spojila Adelu Vinczeovú a Dana Dangla. Dvojicu stiahla z verejnoprávnej RTVS, kde neskôr skončila v Milujem Slovensko. Obaja však v tom čase deklarovali záujem vrátiť sa do programu budúci rok.

Nová šou sa uviedla na Markíze silná, keď ju v nedeľu 17. februára sledovalo 11,9 % divákov s podielom 30,5 %. Napriek vysokému úspechu však šumy okolo šou postupne ustali a na obrazovky sa nevrátila ani v tejto jesennej sezóne.

Markíza však nové časti napriek rôznym špekuláciám nakrúca a deje sa tak aj v týchto týždňoch. Marketingový riaditeľ televízie, Michal Borec, pritom potvrdil, že sa šou na obrazovky vráti v budúcom roku, podľa prvých očakávaní sa tak stane už na jar. „Dano Dangl, Adela Vinczeová a tím televízie Markíza pracujú na nových častiach programu 2 na 1, ktorý sa pri pilotnej časti stretol s mimoriadnym diváckym úspechom. Už v roku 2019 sa diváci môžu tešiť na niekoľko nových častí,“ uviedol pre Nový čas.

Podľa prvých informácií by sa relácia Dvaja na jedného, aj pre náročnú produkciu, nemala stať pravidelným formátom televízie ako napríklad Chart Show. Už aj jej počet častí túto jeseň televízia výrazne oklieštila. Naznačuje to aj vyjadrenie šéfa marketingu.

Televízia mala mať pôvodne záujem nakrútiť ďalších šesť častí, do ktorých ešte v priebehu roka začala zháňať lukratívne mená. O koho pôjde, prezradiť nechce. Podľa zákulisných správ však mohla získať napríklad cyklistu Petra Sagana. Prvou hosťkou programu v pilotnej časti bola Dominika Cibulková.

Kým Vinczeová okrem Dvaja na jedného ostáva aj moderátorkou Chart Show, nové miesto dostal Dano Dangl, ktorý sa už v januári predvedie ako moderátor kontroverznej novinky Hypnošou. Televízia s uvedením jej pilotnej časti ráta v stredu 9. januára. Aj v tomto prípade sa podobne ako pri Dvaja na jedného môže stať, že šou pobeží len jednorázovo. Viac v tomto článku. Adela Vinczeová, napriek koncu v Milujem Slovensko, sa z verejnoprávnej televízie úplne nevytratila, moderovať bude nový veľký projekt Najväčší Slovák, ktorý sa uvedie pilotným galavečerom na Nový rok 1. januára.

Čítať viac...
Nahor