Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Ďurianová v Markíze domoderovala! Setteleho mrzí jej odchod, v Joj má situáciu neistú!

Marianna Ďurianová sa v nedeľu 23. 2. pozdravila svojim divákom z obrazovky Markízy naposledy.

Dlhoročná moderátorka Televíznych novín Markízy, Marianna Ďurianová, včera odmoderovala svoju poslednú službu v Záhorskej Bystrici. Televízia s ňou už viac vo svojich správach neráta a to napriek tomu, že zmluva jej platí až do konca februára.

Ďurianová sa tak na záver správ rozlúčila s divákmi, veľkej pozornosti sa od Markízy ani jej moderátorského kolegu Jara Zápalu ale nedočkala. Generálneho riaditeľa Markízy, Matthiasa Setteleho, však jej odchod z televízie mrzí. „Mali sme napríklad výbornú moderátorku správ Mariannu Ďurianovú. Je to škoda, že odchádza, ale na druhej strane máme veľmi dobrých ostatných moderátorov,“ povedal v rozhovore pre Topky. Jedným dychom aj zdôraznil, že kým bola Ďurianová na materskej, televízia si bez nej poradila: „Keď bola na materskej dovolenke, Markíza fungovala normálne aj bez nej.“

Ďurianovej v súčasnosti už nič nebráni, aby nastúpila do konkurenčnej Jojky. Až na samotnú situáciu v televízii z Koliby. Ďurianovú totiž získal pre Joj bývalý riaditeľ František Borovský, no súčasné vedenie televízie môže mať o jej pôsobení pre televíziu iné predstavy. Borovský pritiahol z Markízy do JOJ viacero ľudí, no nie všetci majú podpísané zmluvy. Neistotu im nedodáva ani fakt, že novým generálnym riaditeľom Joj sa stal zároveň aj Finančný riaditeľ JOJ Media House (vlastník televízií Joj, Plus, Wau, Senzi), ktorý si dobre rozmyslí, koho bude chcieť zaplatiť.

Čítať viac...
Nahor