Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

RTVS vyvracia medializované informácie: S reláciou pre Ďurianovú neráta! (aktualizované)

Aktualizácia: Napriek tomu, že len včera portál Pluska.sk prišiel s informáciami zo zdroja, ktoré potvrdzovali príchod Marianny Ďurianovej do RTVS, verejnoprávna televízia tieto informácie vyvracia.

„V pripravovanej jesennej štruktúre RTVS nemá formát, v ktorom účinkuje pani Marianna Ďurianová. Znamená to, že nie je pravdou, že RTVS má na jeseň podobný formát, aký bol s pani Ďurianovou pripravovaný v televízii Joj,“ vyjadrila sa marketingová manažérka RTVS Dominika Šulková. S novými informáciami prišiel denník Nový Čas, ktorý tak zareagoval na „neoverené špekulácie“, ktoré médiami prebehli v stredu.

—–

Pôvodná správa: Ďurianová už mala prijať ponuku od Miku! Od septembra bude tvárou RTVS, koncesionári sa búria

Jojka pre ňu chystala publicistický formát, jeho realizácie by sa mala dočkať na RTVS. Mnohí koncesionári jej miesto vo verejnoprávnej televízii dotovať nechcú.

Marianna Ďurianová by sa po vyše polročnej odmlke mala vrátiť na televíznej obrazovke. Z plánovaného prestupu z Markízy do Joj po odchode Františka Borovského z Koliby veľa neostalo, no moderátorka by už mala mať istú prácu.

Už pred pár týždňami médiá odhalili stretnutie Ďurianovej s generálnym riaditeľom RTVS, Václavom Mikom, a portál Pluska.sk už potvrdil informácie, že k dohode medzi dobrými priateľmi z Markízy došlo. „Marianna by už od septembra mala začať robiť v RTVS. Zmluva ešte podpísaná nie je, no keďže má s Mikom dobré vzťahy z čias Markízy, dohodli sa ústne,“ píše portál.

Televízia sa k údajnej novej posile zatiaľ nevyjadruje, vo vnútri verejnoprávneho média sa už nahlas šušká, že formát, ktorý by mala Ďurianová od septembra na RTVS moderovať, je podobný tomu, ktorý mala dostať na Joj. „Mala by moderovať nový formát, podobný tomu, ktorý jej ponúkli v Jojke,“ potvrdil zdroj bulvárneho denníka. Jojka pre Ďurianovú chystala dvojičku Dobrého rána, formát Dobrý večer, od realizácie však upustila.

Na tieto informácie zareagovali diskutujúci na rôznych fórach rozpačito. Ďurianová je partnerkou Romana Doležaja, ktorému hrozí dvadsať rokov vo väzení, keď je obvinený z vydierania a lúpeže. Práve tento fakt v spojení s tým, že by sa jeho partnerke mali skladať na výplatu, pobúril mnohých koncesionárov.  Veľká skupina divákov však Ďurianovú bráni a považuje ju za najlepšiu medzi moderátormi spravodajských relácií.

Čítať viac...
Nahor