Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Ďurianová prehovorila, prečo odchádza z Markízy. Vieme, čo ju čaká v JOJ!

Prestup moderátorky Marianny Ďurianovej z Markízy do JOJ sa stal mediálnou udalosťou uplynulého týždňa. Jedna z najpopulárnejších tvári Markízy sa po 13-tich rokoch rozhodla rady televízie definitívne opustiť. A na prekvapenie si to zamierila rovno ku konkurencii.

Pre média sa Marianna odmietla takmer týždeň vyjadrovať. Nakoniec mlčanie prerušila a odpovedala na otázky najčítanejšieho denníka, kde prezradila, prečo vlastne z Markízy odchádza. „Každý koniec niečoho znamená začiatok iného. Ja mám nové začiatky rada. Prinášajú príjemný adrenalín, nepoznané zážitky a možnosť posunu,“ povedala pre Nový čas. Denník uviedol, že zotrvanie v Záhorskej Bystrici by nebolo pre Mariannu to „pravé orechové“. „Iste by bolo pohodlnejšie zostať v zabehnutých koľajach, je to relatívna istota, ale ja zo zmien strach nemám,“ vysvetlila moderátorka.

Podľa našich informácií bude Marianna Ďurianová od apríla tvárou programovej novinky na obrazovkách stanice JOJ. Malo by ísť o spravodajsko-publicistický formát, ktorý by sa mal vysielať v najlukratívnejšom čase v prime time. Nebude teda tvárou klasického spravodajstva. Na obrazovke by sa mala objavovať pravidelne, frekvencia formátu však nie je známa. Zisťujeme bližšie informácie. Na informácie o novom projekte je TV JOJ naďalej skúpa. Potvrdzuje iba informácie o tom, že Marianna dostane miesto v prime time. „Marianna Ďurianová dostane priestor v hlavnom vysielacom čase,“ povedala PR manažérka televízie Lucia Kulihová. Televízia z bratislavskej Koliby vraj s Marianou počítala už od marca, zmluva s Markízou jej však neumožňuje nastúpiť ku konkurencii hneď po odchode. Vedenie Markízy Ďurianovej nevyhovelo a tak si diváci budú musieť na svoju obľúbenú moderátorku počkať po mesačnej prestávke mimo obrazoviek.

 

Čítať viac...
Nahor