Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Duel vo veľkom prepisuje rekordy, porazil Markízu aj Joj! Noviny s ďalším silným víťazstvom

Súťažná šou Jednotky má ďalšieho hrdinu, šnúru natiahol na 27 víťazstiev.

Kvíz Duel zažíva skutočne vydarené obdobie. Jeden rekordman strieda druhého, keď na známeho Martina z Nitry nadviazal ďalší súťažiaci, ktorý prepísal rekordy súťaže. Martin ukončil púť v Dueli s 24 víťazstvami a vyše 16-tisíc eurami, pokoril ho však aktuálny hráč Slavo, ktorý najnovšie dosiahol svoje 27. víťazstvo, pričom na účte už má vyše 24-tisíc eur.

Jeho ostatný triumf opäť lákal divákov, keď bol Duel vo štvrtok lídrom aj v komerčnej cieľovke s podielom 21,4 %. V 12+ sa kvíz dostal ešte vyššie, keď mal uhrať podiel 23,5 %, pričom ho malo sledovať vyše 390-tisíc divákov.

Šou Moja mama varí lepšie ako tvoja uhrala share okolo 19 %, Búrlivé víno sa dostalo nad 18 %. Prekvapila šou Uhádni môj vek, ktorá sa pred presunom na 16. hodinu dvihla s podielom 16,5 %. V spravodajstve sa viac darilo Joj, ktorej Noviny sa stali najsledovanejším programom štvrtka, v podieli prekročili 27 %. Televízne noviny sa dostali na 25 %.

Večer drží divákov Dobre vedieť, získalo podiel okolo 25 %, Naši šli pod 17 %. Následne sa do tesného vedenia dostalo Inkognito, v podieli sa blížilo k 21 %, reprízové Dobre vedieť tesne pokorilo 21 %.

Z menších staníc najprv Profesionáli prekonali 7 %, Guliverove cesty uhrali 5 %. Monk na Doma šiel pod 5 %, Vymenené životy následne vyskočili pod 7 a 10 %. Univerzálny vojak na Dajto podliezol 6 %, kriminálky Wau sa dostali pod a nad 4 %.

Čítať viac...
Nahor