Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Drvivá ofenzíva Markízy! Líder reaguje na Divoké kone, zaplní všetky kľúčové sloty!

Markíza už od začiatku nového roka zaplní silnou premiérovou pôvodnou tvorbou všetky kľúčové sloty, Joj nechce dať priestor na manévrovanie s Divokými koňmi.

Markíza sa tak, ako sme vás už dávnejšie informovali, skutočne v závere tejto sezóny pripravila na flexibilný návrat Búrlivého vína. Napriek tomu, že podľa viacerých zdrojov bol najpravdepodobnejší dátum štartu veľkej novinky Joj Divoké kone 5. januára 2015, Markíza Búrlivé víno na tento dátum ako prvá neohlásila.

Líder reaguje až na predbežné programové plány Jojky, ktorá od 5. januára potvrdzuje nasadenie Divokých koní na 20:30. Bude to zároveň jediná novinka, s ktorou Joj v druhom týždni nového roka vyrukuje do boja. Markíza naopak inzertne slabšie obdobie zaplní množstvom premiérových vlastných produktov a to vo všetkých kľúčových slotoch. Joj tak nedá na prípadné pohyby s Divokými koňmi žiadne výraznejšie možnosti.

Ako je známe, čas o 18:00 už od 29. decembra 2014 opäť zaplní seriál Chlapi neplačú. Odštartuje tak dostatočne skoro na to, aby Joj mohla pomýšľať na spustenie Divokých koní v accesse, rovnako, ako to urobila Markíza pri štarte Búrlivého vína. Priestor líder nenechá ani o 21:30. V utorok 6. januára štartuje očakávaný sitkom Horná Dolná, v stredu a vo štvrtok tak, ako sme už avizovali, rozdelí pôvodne dvojičku Svokra a Zámena manželiek. Svokre bude patriť od 7. januára streda, Zámene manželiek od 8. januára štvrtok. Jeden z týchto formátov by mohol zaplniť aj pondelkový prime-time, 5. januára za Búrlivé víno Markíza vysunula komédiu Kameňák 4, ktorú v pôvodných plánoch avizovala vysielať po ôsmej.

Čítať viac...
Nahor