Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Druhá séria Za sklom pozná dátum návratu, pobeží hneď dva dni v týždni!

Joj nadviaže na tohtosezónne nasadzovanie seriálov, aj Za sklom vyčlení dva večery v týždni.

Prerušená druhá séria Za sklom sa definitívne vracia na obrazovku, pričom Joj už odhalila, v akom čase s ňou ráta. Ako pri stopnutí kriminálky na jeseň minulého roka uviedla, kriminálke chcela nájsť lepší čas, než v akom pôvodne odštartovala druhú sériu, čo malo stáť za prepadom sledovanosti seriálu. Oproti finále prvej série stratil pri štarte tej druhej štvrtinu divákov.

Za sklom sa s druhou sériou vráti na prelome apríla a mája, po prvýkrát od pauzy sa objaví rovno vo sviatočný večer v utorok 1. mája o 20:35. Joj to oznámila v predbežných programových plánoch. Potvrdzuje tak lepšie nasadenie seriálu a oproti nasadeniu z vlaňajšej jesene ho vysúva o hodinu do hlavného večerného okna. Za sklom tak vystrieda v programe komediálny seriál Semafor, ktorý medzičasom televízia, podľa všetkého dovysiela.

Druhej sérii Za sklom bude od mája patriť aj stredajší prime-time. V ňom zas v apríli dobehne miniséria Hotel. V stredy sa Za sklom vysielalo počas prvej série, v tomto prípade tak pôjde krimiseriál vo svojom pôvodnom okne.

Joj podobnú taktiku vysielania aj krátkych seriálov dvakrát v týždni zvolila túto jar pri viacerých projektoch. V rýchlejšom tempe odvysielala aj Prázdniny či Hotel, série s celkovo desiatimi, resp. ôsmimi časťami. Za sklom aj v druhej sérii ponúkne osem epizód. Napriek tomu, že prvú už Joj odvysielala minulú jeseň, podľa všetkého ju uvedie pri návrate kriminálky ešte raz.

O druhej sérii Za sklom
Pokračovanie príbehu dvoch elitných policajtov, ktorí sa v boji za spravodlivosť postavili proti sebe. Ich priateľstvo rozdelilo vyšetrovanie náročného prípadu a jeden z nich sa pridal na stranu zločinu. Vyšetrovateľ Tibor Maxovský odhaľuje pozadie organizovaného zločinu, ktorý má tentoraz podobu medzinárodného obchodu so zbraňami. Na pomoc dostane novú, na všetko odhodlanú parťáčku Hanu. Po úvodných nezhodách si k sebe nájdu cestu a budú si navzájom oporou, až po zásadný zlom, ktorý všetko zmení. Bývalý Maxov kolega Noro je novou Slančíkovou pravou rukou a pre políciu často aj hlavným podozrivým. V podsvetí zúri boj o moc medzi Norom a Slančíkovým obľúbencom Rikym. Vždy, keď sa zdá, že polícia má cieľ takmer na dosah, vyšetrovanie sa skomplikuje. Maxo preto požiada o pomoc Interpol, vďaka čomu sa na scéne objaví aj bývalý šéf Zory Ballovej.

Čítať viac...
Nahor