Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Druhá séria Tvoja tvár znie povedome sa blíži: Odštartuje spolu s Talentom!

Jarný hit, od ktorého si Markíza sľubuje vysoké ratingy, sa čoskoro vracia, proti sebe však mať najsledovanejšiu šou minulej jesene.

Kampaň na druhú sériu Tvoja tvár znie povedome je už rozbehnutá a účinkujúci očakávajú jej nasadenie. Dlho by už čakať nemuseli, nakoľko podľa prvých správ do štartu ostáva necelý mesiac. Markíza totižto informovala klientov, že so štartom druhého ročníka Tvoja tvár znie povedome ráta hneď na začiatku mesiaca, konkrétne v nedeľu 4. septembra. Šou by tak ťahala do prvej polovice novembra, ako sme už priniesli, podľa zákulisných informácií bude mať v druhej sezóne Tvoja tvár spolu 11 vydaní. Televízia už novú sériu, ako sme informovali, kompletne natočila, plánuje ňou každú nedeľu zabrať až približne tri hodiny.

Ako sme vás už informovali, proti Tvoja tvár znie povedome sa túto jeseň postaví šou Česko Slovensko má talent, ktorá sa vracia do nedeľného prime-time. Programy by mali proti sebe stáť už od prvej nedele, keď by aj podľa prvých plánov Joj mal Talent odštartovať rovnako 4. septembra.

Tvoja tvár znie povedome aj na jeseň ponúkne súťaženie osmičky osobností, ktoré sa prezlečú za známych spevákov. Portál Mediaboom.sk krátko po ukončení prvej série exkluzívne odhalil niektoré mená súťažiacich, medzi ktorými nechýba ani Andrej Bičan. Jeho opakované účinkovanie televízia využila aj do kampane. Ďalej budú o víťazstvo bojovať Sväťo Malachovský, ktorý by mal byť na jeseň až v troch projektoch lídra, Martin Harich, Mária Čírová, Zuzana Vačková, celebritný párik Patrik Vyskočil a Mirka Partlová , priestor dostane ďalšia tvár spravodajstva Markízy Lenka Vavrinčíková.

Na ďalších postoch sa nič nemení. Ako bolo očakávané, moderátorom ostáva Martin “Pyco” Rausch, rovnaké zostáva aj zloženie poroty, do ktorej opäť zasadnú Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário “Kuly” Kollár.

Foto: Markíza

Čítať viac...
Nahor