Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Druhá séria Tvoja tvár znie povedome je natočená, bude jej viac! Markíza spustila promo

Silný jarný projekt lídra sa vráti v septembri.

Druhá séria Tvoja tvár znie povedome odštartuje o pár týždňov. Markíza aktuálne nasadila do vysielania prvý dlhý imidžový spot, prostredníctvom ktorého avizuje divákom návrat úspešnej šou.

Promo pritom nasadzuje televízia v čase, kedy už má podľa zákulisných informácií za sebou nakrúcanie jednotlivých kôl. Prebehnúť už malo aj samotné semifinále a finále. Podľa správ zo Záhorskej Bystrice by mala byť nová séria o niečo dlhšia, avšak príliš ju oproti prvému ročníku naťahovať nebude. Vzniknúť malo celkovo 11 vydaní. Samotná šou bude k tomu každý týždeň opäť dlhá, Markíza ju podľa prvých informácií bude chcieť naťahovať až neďaleko polnoci, trvať by totiž mala približne tri hodiny.

Už zo samotného proma je cítiť, že je Markíza posmelená úspechom prvej série. Tá sa dokázala s niektorými vydaniami dokonca dotiahnuť na Hornú Dolnú a dokonca ju aj predbehnúť. Pri výrazne väčšej dĺžke sa tak z Tvojej tváre stal v niektorých týždňoch úspešnejší projekt než komediálny seriál, a to napriek tomu, že sa vysielal vo výhodnejšiu nedeľu.

Tvoja tvár znie povedome aj na jeseň ponúkne súťaženie osmičky osobností, ktoré sa prezlečú za známych spevákov. Portál Mediaboom.sk krátko po ukončení prvej série exkluzívne odhalil niektoré mená súťažiacich, medzi ktorými nechýba ani Andrej Bičan. Jeho opakované účinkovanie televízia využila aj do kampane. Ďalej budú o víťazstvo bojovať Sväťo Malachovský, ktorý by mal byť na jeseň až v troch projektoch lídra, Martin Harich, Mária Čírová, Zuzana Vačková, celebritný párik Patrik Vyskočil a Mirka Partlová , priestor dostane ďalšia tvár spravodajstva Markízy Lenka Vavrinčíková.

Na ďalších postoch sa nič nemení. Ako bolo očakávané, moderátorom ostáva Martin “Pyco” Rausch, rovnaké zostáva aj zloženie poroty, do ktorej opäť zasadnú Zuzana Fialová, Dano Dangl a Mário “Kuly” Kollár.

Čítať viac...
Nahor