Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Druhá séria Sestričiek na jeseň potvrdená: K hlavnej štvorici hrdiniek pribudnú dve nové postavy!

Televízia už mala oficiálne potvrdiť novú sériu Sestričiek pre jesennú sezónu.

Markíza niekoľko mesiacov nakrúca pokračovanie dramatického seriálu Sestričky, ktorý uviedla na obrazovky vlani na jeseň. Seriál sa stal najúspešnejšou novinkou minulej jesene, pričom neraz dokázal číslami konkurovať aj dovtedy najsilnejšiemu seriálu v prime-time Susedia.

Sestričky sú adaptáciou fínskej série Syke, čomu je prispôsobené aj samotné nasadzovanie seriálu. Rovnako ako pri originále pripravuje Markíza pre jednu sériu desať epizód, pričom už oficiálne na jeseň potvrdila nasadenie druhej série. K dispozícii tak bude mať opäť desať častí.

Zároveň však, ako sme vás už informovali, Markíza nakrúca seriál intenzívne a tento rok chce nakrútiť viac epizód, ako iba pre jednu sériu. Pripravovať tak rovno môže už aj tretiu sezónu seriálu, vďaka čomu by s ním mohla plynule pokračovať na jar. Po vlaňajšom jesennom úspechu mu musela dať pauzu, nakoľko mala pripravených iba desať častí, takto by sa v prípade zopakovania úspechu poistila a mohla by s ním rátať hneď v ďalšej sezóne.

Televízia do novej druhej série pripravuje aj novinky. Týkať sa budú rozšírenia osadenstva, pričom do deja pridá dve nové hlavné hrdinky, ktoré rozšíria ústrednú štvoricu sestričiek. Nové sestričky stvárnia Helena Krajčiová a Elena Podzámska. Zároveň sa k realizácii série pridal režisér Braňo Mišík, ktorý v minulosti režíroval Búrlivé víno, Divoké kone, Zoo, Súdnu sieň či Pravú tvár. Informovali Stratégie. Režisérom Sestričiek zároveň ostáva Petr Nikolaev.

V seriáli budú pokračovať k tomu známe tváre, z prvej série hlavné hrdinky Dana Košická, Anikó Vargová, Kristína Svarinská a Kristína Madárová, chýbať nebudú opäť ani Juraj Loj, Martin Mňahončák, Anna Šišková, Kamil Mikulčík, zahrajú si tiež Ady Hajdu, Jozef Vajda či Dávid Hartl.

Čítať viac...
Nahor