Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Druhá séria kriminálky Za sklom pozná dátum štartu! Odsunie Super Karaoke (aktualizácia)

Po Rexovi je Za sklom druhou kriminálkou jesene, Joj si ju pošetrila do záverečnej časti sezóny.

V čase, kedy na Markíze budú dobiehať viaceré hlavné projekty jesene, chce Joj uviesť niektoré z tých svojich. Okrem očakávaného návratu V siedmom nebi plánuje nasadenie druhej série kriminálky Za sklom, ktorá sa na obrazovky dostane už začiatkom novembra.

Televízia včera večer nasadila do vysielania prvý teaser k pokračovaniu kriminálky. Nadväzuje na záver prvej série, kedy sa hlavní hrdinovia, ktorých hrajú Tomáš Maštalír a Ján Koleník, ocitli na opačnej strane zákona.

Aktualizované: Joj potvrdila, že aj druhú sériu kriminálky Za sklom nasadí na stredajšie večery. Odštartuje ju v druhý novembrový týždeň v stredu 8. novembra, pričom vytvorí dvojičku s komediálnym seriálom Naši. Začínať tak bude o 21:20. Televízia takto vyrieši problematické druhé stredajšie pásmo, v ktorom aktuálne prepadáva so Super Karaoke. To bude po novom štartovať po 22:30.

V druhej sérii do Za sklom pribudne viacero nových postáv. Po tom, čo sa postava Jána Koleníka pridá na stranu zločinu, sa miesto neho k vyšetrovateľom a Tomášovi Maštalírovi pridá Zuzana Kanócz, do deja pribudne aj Táňa Pauhofová, ktorá stvárni právničku a dcéru bývalej šéfky vyšetrovateľov, Kamily Magálovej. Tá bude pokračovať aj v nových dieloch, rovnako tak Jiří bartoška, Rebeka Poláková, navyše pribudnú Zuzana Mauréry, Milan Kňažko, Alexander Bárta, Ján Jackuliak, Maroš Kramár alebo Noël Czuczor. Joj má v druhej sérii pripravených celkovo 8 častí seriálu.

Prvú sériu Za sklom vysielala Joj minulú jeseň. Najsledovanejšími boli úvodné dve časti, ktoré ako jediné prekročili ratingovú hranicu 8 %, následne sa už seriál usadil okolo 7 ratingov, posledné tri časti dosiahli zhodný rating 6,8 %. Ako uviedlo Mediálne.sk, priemerný podiel na trhu celej série bol na úrovni 20,4 %.

Čítať viac...
Nahor