Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Dr. Ema nestratila divákov, no žiadnych ani nezískala. Opäť zaujala najmä v Bratislave

Seriálovej novinke Joj sa podarilo nestratiť divákov, čo je všeobecne po prvom dieli vzácne. S ohľadom na jej výkony je to však málo.

Dr. Ema so svojou druhou časťou uhrala podľa našich informácií rovnaký výkon ako s prvou. Svoj rating zvýšila o desatinu, pričom v podieli nezískala, keď uhrala share 11,2 %. Opäť najväčšiu pozornosť pútala v Bratislavskom kraji, kde Joj uhrala nadpriemer takmer 19 %, Farma v tom čase získala na pomery Markízy slabý výkon 21 %. Smerom na východ je to však iná pesnička, napríklad v Prešovskom kraji získala Farma podľa našich informácií podiel takmer 46 %. Celkovo si ďalší deň na Farme nenechalo ujsť takmer 33 % divákov pri obrazovke, rating opäť nepresiahol hodnotu 9 %.

Búrlivému vínu a Paneláku sa naopak darilo prekročiť ideálnu ratingovú hranicu. Denný seriál Markízy sa spokojne o pol ratingu prehupol cez 11 % a v podieli sa tešil z hodnoty nad 31 %. Napriek sebavedomému výkonu nechal priestor aj Paneláku, ktorý získal jeden zo svojich najlepších výkonov aktuálnej série s ratingom pár desatín pod 8 % a podielom 20,5 %.

Menšie stanice vo štvrtok večer nijak výrazne nepovyskočili. Spokojný nadpriemer uhralo Dajto s filmom World Trade Center a podielom nad 6 %, Pluska s dvojicou kriminálok CSI splnila zadanie a podielovo prekročila hranice 5 a 7 %. Feriha tento raz mierne oslabla s podielmi pod 6 a nad 9 %, celodenne sa však Doma na desatinu priblížila Plus, Dajto predbehla o podielový bod.

Čítať viac...
Nahor