Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dôvod sĺz Simona Cowella v X Factore: Prežíval jedno z najťažších období v živote!

Dojatie Simona Cowella pri nedávnom vystúpení aktuálnej série X Factoru obletelo celý svet, dôvod jeho sĺz bol bolestivý.

Prežíval bolesť rovnako ako účinkujúci na pódiu. Simon Cowell sa v súčasnej 12. sérii britského X Factoru neubránil slzám počas vystúpenia Josha Daniela, ktorý zaspieval emotívnu pieseň Jealous. Výber skladby bol spojený so smrťou Joshovho najlepšieho priateľa, ktorý pred dvomi rokmi zomrel pri autonehode. „Slová piesne majú pre mňa úplne iný význam. Žiarlim, že je teraz šťastný v nebi, že odišiel na lepšie miesto a ja nemôžem byť s ním,“ povedal Josh pred vystúpením.

Simona slová piesne zasiahli. Porotca v tomto čase najintenzívnejšie prežíval ťažké obdobie, keď mu len pár dní pred natáčaním emotívneho vystúpenia začiatkom júla zomrela milovaná mama. Simon napriek tomu neodvolal plánované aktivity a pokračoval v prípravách speváckej šou.

Tvorcovia spoločne s porotkyňou Cheryl Fernandez-Versini o Simonovej strate vedeli, porotkyňa tak pri hodnotení vystúpenia prevzala iniciatívu. Simon počas hodnotenia prekonával nápor emócií a nakoniec sa k Joshovmu výkonu nevyjadril. Tvorcovia podľa všetkého zámerne zaradili toto vystúpenie na koniec natáčacieho dňa, Simon po jeho skončení bez slova odišiel zo štadióna.

Čítať viac...
Nahor