Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Doma to po mesiaci s novým programom vzdala: Veľká novinka Sandhya podvečer končí!

Ženská stanica Markízy od tohto týždňa mení svoj podvečer.

Úspech telenoviel inšpiroval Markízu k vytvoreniu súvislého poobedného a večerného bloku, ktorý obsadí práve tento žáner. Po skončení Indickej nevesty sa rozhodla opäť staviť na orientálnu telenovelu, pričom s ňou chcela obsadiť jeden z najťažších slotov od 18:30 až do Vymenených životov.

Ani po silnej kampani, ktorá rotovala vo vysielaní počas vianočných sviatkov, však Doma s novinkou večer neuspela. Telenovela Sandhya dosahovala mimoriadne slabé výkony len okolo úrovne 1 až 2 % a po mesiaci to s ňou vzdáva.

Sandhya oddnes, pondelka 30.1.2017, končí o 18:30 a Doma ju vysúva vysoko do denného programu. Usadí sa v čase, ktorý svedčal Indickej neveste, keď bude pokračovať o 14:30. Telenovele už ostane iba hodinový slot, nasledovať ju budú Chlapi neplačú a dve časti Skrytej vášne.

Podvečer sa Doma vráti do niekdajšieho režimu. Na 18:30 nasadzuje tradičných Priateľov, ktorí zaberú hodinový slot. O 19:30 pokračuje Mentalista, ktorý sa do tohto času po neúspechoch orientálnej telenovely vrátil už minulý týždeň.

Čítať viac...
Nahor