Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Hrdinky Fatmagül a Feriha spolu v novej telenovele Domy! Prinášame vám všetky podrobnosti o novinke

Stanica po Ferihe uvedie novinku so silnou zostavou.

Aktuálny ťažiskový program Domy, telenovela Feriha, sa pomaly blíži do svojho záveru a už teraz poznáme novinku, ktorá ju nahradí. Stanica už oznámila, že po Ferihe uvedie ďalší turecký seriál, pričom sa v ňom objaví hneď niekoľko známych tvárí, ktoré poznajú diváci Domy z jej vysielania.

Novou telenovelou, ktorú nasadí Doma od pondelka 2. februára o 21:30, bude seriál Zakázaná láska, v originálnom názve Aşk-ı Memnu. Telenovela vychádza z rovnomenného románu, ktorý v roku 1899 napísal turecký spisovateľ, básnik a dramatik Halid Ziya Uşaklıgil.

Zostava novej ťažiskovej telenovely Domy, Zakázaná láska
zakazana laska 2

Seriál bude pre divákov Domy o to príťažlivejší, že v ňom spoznajú hneď niekoľko známych tvárí. Najväčším lákadlom budú jednoznačne hlavné predstaviteľky z dvoch ostatných úspešných telenoviel stanice Fatmagül a aktuálne vysielanej Ferihy – Beren Saat a Hazal Kaya. Spolu s týmito populárnymi herečkami sa v nej objaví aj Kıvanç Tatlıtuğ, ktorého spoznajú diváci telenovely V objatí hodvábu. Všetci traja herci v seriáli zohrajú najkľúčovejšie postavy.

Seriál Zakázaná láska sa v Turecku v premiére vysielal v rokoch 2008 až 2010. Fanúšikovia Fatmagül a Ferihy tak budú mať šancu vidieť svoje hrdinky v seriáli, ktorý herečky natáčali pred týmito telenovelami. Celkovo vznikli dve série so spoločne 79 časťami. Aj tento raz sa ich minutáž pohybovala okolo 90-tich minút a tak Doma bude epizódy deliť na dve. Na Slovensku by tak mala mať Zakázaná láska celkovo 158 epizód.

O telenovele Zakázaná láska
Po tom, čo Adnan Ziyagil pred jedenástimi rokmi stratil svoju ženu, venoval všetku svoju pozornosť deťom – tínedžerskej dcére Nihal (Hazal Kaya) a jedenásťročnému synovi Bülentovi. Ziyagilovci žijú v sídle v prominentnej štvrti na brehu Bosporu, spoločne s nimi býva aj pestúnka a sirota Behlül (Kıvanç Tatlıtuğ), ktorého si Adnan k sebe zobral po tom, čo jeho rodičia zahynuli pri autonehode.

Romantický príbeh sa začína rozohrávať v čase, keď Adnan spozná oveľa mladšiu krásnu Bihter (Beren Saat). Aj ona pochádza z prominentnej rodiny a ich láska nakoniec skončí svadbou. Bihter sa nasťahuje do sídla Ziyagilovcov a spočiatku žijú šťastným životom. Situáciu však časom vážne zamotá vzťah, ktorý sa začína vyvíjať medzi Bihter a sirotou Behlülom. Nevinné sympatie nakoniec prerastú do aféry, ktoré budú so sebou niesť rad nešťastných až tragických udalostí…

Svadba Adnana a Bihter je len začiatkom. Bihter padne Behlül (vpravo) až príliš do oka a nielen jej. Do siroty sa zamiluje aj Adnanova dcéra Nihal (vľavo)
zakazana laska

Zdroj: Wiki, internet, imdb

Čítať viac...
Nahor