Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Doma expresne ukončí Hriešny zoznam! S finále sa poponáhľa, Cudzinku odsunie do horšieho času

Od začiatku augusta bude prime-time Domy, zdá sa, vybavený ostrými zbraňami, ktorými bude stanica bojovať v hlavnej časti sezóny.

Hriešny zoznam skončí spoločne s Cudzinkou. Ženská stanica Markízy vybavila júl letným programom, v ktorom po pol ôsmej chýbala kriminálka a o 21:30 zas turecká telenovela. Už od začiatku augusta sa však môže štruktúra vrátiť do starých koľají.

Ako sme vás už informovali, podľa informácií z televízie Markíza odštartuje nová turecká telenovela Dila v 32. týždni a teda hneď v prvé augustové dni. Dočkať by sa mala osvedčeného telenovelového slotu od 21:30. Voľný však od rovnakého týždňa bude aj slot o 20:30, nakoľko v ňom, skôr ako sa čakalo, vyvrcholí Hriešny zoznam.

Doma sa totiž rozhodla dovysielať seriál skôr, vďaka čomu vyvrcholí spoločne s Cudzinkou. Aby sa tak mohlo stať, Markíza nasadí v 31. týždni od utorka 28.júla až dva diely Hriešneho zoznamu za sebou, v jeho posledný deň štvrtok dokonca až tri diely. S horším časom sa tak pre finálový týždeň budú musieť zmieriť diváci Cudzinky, ktorej posledné tri časti prvej série budú štartovať až o 22:30. Stať by sa tak malo aj vo štvrtok 30. júla, kedy pobežia tri diely Hriešneho zoznamu. S nimi chce Doma začať už o polhodinu skôr o 20:00, vďaka čomu Cudzinku do ešte neskoršieho času nevysunie.

Markíza týmto spôsobom uvoľní od augusta čas o 20:30. Na jar v ňom úspešne vysielala kriminálku Mentalista, na ňu nadväzovala telenovela Zakázaná láska. Aktuálne vysiela kriminálky z menších staníc v pracovné dni po ôsmej Wau, darí sa jej dosahovať obdobné výkony ako na jar.

Čítať viac...
Nahor