Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Doma prinesie na Slovensko indickú telenovelu! Vieme, o akú ide, kedy ju nasadí? (dej, foto, info)

Doma oživí svoju štruktúru, na Slovensko prinesie závan orientu.

Po vlne tureckých a mexických telenoviel prichádza Doma s niečím novým. Stanica oživuje svoju programovú skladbu, keď ohlásila vysielanie prvej indickej telenovely na Slovensku.

Doma zakúpila a už čoskoro nasadí telenovelu s originálnym názvom Saraswatichandra, ktorá bežala v Indii v rokoch 2013 a 2014. Na Slovensku pobeží pod názvom Indická nevesta.

Na prvý pohľad je Doma zásobená veľkou dávkou častí, nakoľko má telenovela spolu až 444 epizód. V skutočnosti to však až tak veľa nie je, nakoľko sa jednotlivé epizódy hýbu v priemernej dĺžke okolo 25 minút. Ide tak o opačnú situáciu ako pri tureckých sériách, kde bola Doma zvyknutá jednotlivé časti pre ich dĺžku deliť na dve a za jeden večer tak ponúknuť prakticky jednu originálnu epizódu.

Teasre na telenovelu Indická nevesta

O telenovele Indická nevesta
Indická nevesta rozpráva príbeh o mladom aristokratovi menom Saraswatichandra Vyas, ktorého volajú Saras. Jeho matka Saraswati spáchala samovraždu, keď bol ešte dieťa, otec, Laxminandan Vyas, sa po jej smrti znovu oženil so sebeckou ženou Gumaan, s ktorou majú dobrého chlapca Dannyho.

Laxminandan zariaďuje Sarasovu svadbu so študovanou Kumud Desai, dcérou jeho najlepšieho priateľa. Avšak Saras je stále zničený zo smrti matky a svadbu odmieta. Jeho srdce ho ku Kumud však stále ťahá a nakoniec sa za ňou vydávado jej dediny Ratnagari, kde si dvojica nachádza cestu nielen k sebe ale aj do hĺbky sŕdc.

Po čase Saras natrafí na list, ktorý zmení jeho život. Napísala jeho nebohá matka, v ktorom sa dozvedá, prečo sa rozhodla spáchať samovraždu. Dôvodom je Gumaan, ktorá mala so Sarasovým otcom pomer ešte v čase, keď Saraswati žila. Saras sa rozhodne opustiť rodný dom, pričom sa rozpadá aj jeho vzťah s Kumud. Už sa viac nepovažuje za syna bohatého otca a myslí si, že ako chudobný človek nemá čo Kumud ponúknuť. Kedykoľvek sa však Saras a Kumud snažia od seba vzdialiť, život ich vždy opäť spojí dohromady…

indicka nevesta kumud saras indicka nevesta kumud2 indicka nevesta kumud indicka nevesta kumud saras1

Čítať viac...
Nahor