Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Zaujímavosti

Doma pripravuje hneď dva nové seriály, po Velvet spustí úplnú novinku! Známe všetky detaily

Ženská stanica plánuje nasadiť hneď dve seriálové novinky.

Kým hlavná Markíza toto leto prepne takmer kompletne do reprízového režimu, viac premiér sa dostane na menšiu stanicu Doma. Tá plánuje okrem pokračovania vo vysielaní telenovely Cennet uviesť na 20:30 hneď dva nové seriály, pričom nadviaže aj niekdajší hit Velvet.

S prvým seriálom začína Doma už tento týždeň. Po novom bude premiérovú sériu vysielať aj v nedele o 20:30, kde uvedie novinku Vitajte v raji, ktorá je talianskou verziou spomínaného známeho španielskeho seriálu Velvet.

Zaujímavé na tomto seriáli je, že v domácom Taliansku na verejnoprávnej stanici Rai 1 bežal pôvodne od roku 2015 ako hlavný prime-time seriál a v tomto formáte ponúkol 2 série a spolu 40 epizód. Od roku 2018 ho stanica preformátovala na dennú telenovelu vysielanú podvečer. Ako denný seriál už ponúkol vyše 300 epizód.

Doma bude počítať s prvými dvoma sériami. Od tejto nedele 28. júna bude vysielať vždy dve epizódy po sebe.

O seriáli Vitajte v raji
Príbeh je adaptáciou románu francúzskeho spisovateľa Émila Zolu z roku 1883, ktorý vyšiel pred niekoľkými desaťročiami pod názvom Šťastie dám. Z Paríža sa však presunul do Milána a z konca 19. storočia do päťdesiatych rokov dvadsiateho storočia. Je to obdobie ekonomického boomu a prichádzame na miesto, kde sa plnia priania a ktoré prináša krásu pre všetkých. 

Po štyroch pracovných večeroch so Cennet zároveň plánuje Doma na leto premiérový seriál aj v piatky. Na 20:30 zaradí od piatka 3. júla nový rodinný americký seriál Domov na pobreží. 

Seriál vznikol na základe rovnomennej knižnej série úspešnej americkej spisovateľky Sherryl Woods. V Amerike sa vysiela od roku 2016, kde ponúkol dosiaľ štyri série, pričom potvrdená už bola aj piata. Dovedna bolo odvysielaných zatiaľ 35 častí.

Domov na pobreží
Úspešná finančná analytička Abby O´Brienová, rozvedená matka dvoch dcér, sa vydáva na cestu z New Yorku do svojho rodného mesta Chesapeake Shores. Pri návrate domov musí Abby čeliť vlastnej minulosti, vrátane jej stredoškolskej lásky Tracea…

Čítať viac...
Nahor