Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Televízia

Doma poteší diváčky krimitelenovelou vysielanou vo vyše 20 krajinách sveta!

Už v polovici mája odštartuje na Dome nová telenovela. Nahradí dobiehajúcu telenovelu Nespútaný anjel.

Doma od štvrtka 15. mája prinesie svojim diváčkam novinku. Na čas 14:10 po jednej epizóde za deň zaraďuje telenovelu Nezvestná, ktorá mala v USA premiéru v marci 2010. 100-dielna telenovela s originálnym názvom ¿Dónde está Elisa? je remakom rovnomennej série z čilskej produkcie (2009), spoločnosť Telemundo ju však upravila pre severoamerický trh, postupne ju dokázala predať do vyše dvadsiatky krajín. Najbližšie našej reči ju vysielala česká Prima Love od novembra 2011 okolo štvrtej popoludní pod názvom Eliso, vrať se! Ďalej sa vysielala aj v Maďarsku, Poľsku, Francúzsku, Španielsku, Chorvátsku či rumunskej stanici Acasă patriacej rovnako ako Doma pod CME.

Nezvestná nie je iba klasická telenovela o zakázanej láske. Spája v sebe množstvo moderných prvkov, stavia na kvalitnej produkcii, lepších výkonoch hercov a taktiež na kriminálnej zápletke. Telenovela sa natáčala na Miami.

O telenovele
Elisa je sedemnásťročná dievča, ktoré pochádza z veľmi dobre situovanej rodiny. Príbeh sa začína na oslave narodenín Elisinho otca v prázdninovom dome v Malibu, kde sa zíde celá rodina. Bratranci a sesternice Elisu prehovoria, aby s nimi šla do baru. Elisa musí rodičov prehovárať, nechcú ju pustiť, no nakoniec povolia. To však bude osudová chyba…

V dohodnutú hodinu sa Elisina matka Dana a teta Cecilia stretnú, aby ju vyzdvihli. U auta sa zídu všetci okrem Elisy. Začína sa pátranie na vlastnú päsť, no Elisu nedokážu nájsť. Zúfalým rodičom nezostáva nič iné než zavolať políciu a ohlásiť zmiznutie ich dcéry. Polícia je spočiatku skeptická a presviedča rodičov, že dcéra sa iba niekde zatúlala s kamarátom. Po čase však sami zistia, že je situácia vážna.

Vyšetrovaním sú poverení detektívi Cristóbal Rivas a Gisela Cruzová. Prichádzajú s rôznymi teóriami – Nenávideli únoscovia jej otca, a preto ju uniesli? Bolo to kvôli jej pomere s bratrancom Santiagom? Utiekla od rodičov, pretože ju zneužívali? Alebo je za celou akciou žiarlivá sesternica Flor? Možno však bola Elisa iba v nesprávnom čase na nesprávnom mieste. Polícia aj rodina je zúfalá, pretože nech sa okruh podozrení akokoľvek rozšíri, cesta za nájdením Elisy sa neustále predlžuje…

Zvučka telenovely Nezvestná

Čítať viac...
Nahor