Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Doma nakoniec poteší divákov: Feriha sa vráti do starého režimu, kedy bude finále?

Líder nebude telenovelu naťahovať dlho.

Diváci Ferihy opäť dostanú to, čo žiadali. Napriek tomu, že sa Doma už tento pondelok vráti do vysielania v dvoch častiach za sebou, po utorňajšej pauze ju stanice v stredu a vo štvrtok ponúkne opäť len s jednou časťou. To však nebude platiť od ďalšieho 3. týždňa, kedy sa v nasadzovaní telenovely definitívne vráti do starého režimu.

Už od pondelka 12. januára Doma opäť uvedie telenovelu v dvoch častiach za sebou. Zotrvať v tom plánuje až do odvysielania všetkých jej častí, potvrdzujú to aj programové plány na 4. týždeň. Telenovela by tak definitívne mala vyvrcholiť vo štvrtok 29. januára.

Ako už odhaľujú aj slovenské médiá, romantický príbeh sa šťastným koncom neskončí. Informovali sme už pred nasadením Ferihy do vysielania, že sa seriál po dramatickom finále druhej série dočkal ešte pokračovania, avšak už pod názvom Emir’in Yolu teda Emirova cesta. Sledovanosť však rozhodla, že tejto myšlienke bol po 13 častiach koniec. Razantný koniec herečky Hazal Kaya v seriáli spôsobila exkluzívna zmluva, ktorú hviezda Ferihy podpísala ešte v čase, keď sa telenovela nemala ďalej natáčať. Jej úspech rozhodol o pokračovaní, no bez Hazal jej diváci nevenovali pozornosť.

Čítať viac...
Nahor