Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Doma chystá zásadnú zmenu: Zakázaná láska aj cez víkend, cez týždeň novinka s Williamom Levym!

Ťažiskovú telenovelu už nebude Doma viac reprízovať na ďalší deň popoludní. Stanica však pripravila pre divákov prekvapenie.

Kým doteraz mala hlavná telenovela Domy vysielaná po 21:30 svoju pravidelnú reprízu okolo poludnia na ďalší deň, s príchodom Zakázanej lásky chystá stanica zmenu.

Zakázaná láska bude patriť, podľa všetkého, medzi vrcholy Domy, keď telenovela už teraz vyvolala veľké nadšenie romantických divákov a zahrajú si v nej až tri veľké hviezdy známych telenoviel – Beren Saat (Fatmagül), Hazal Kaya (Feriha) a Kıvanç Tatlıtuğ (V objatí hodvábu). Viac sa o seriáli dočítate v tomto článku.

Neprehliadnite: Zakázaná láska spôsobila ošiaľ! Očakávanú telenovelu už začala Doma promovať

Možno aj preto sa Doma rozhodla pre novú stratégiu a Zakázanú lásku nebude reprízovať podľa prechádzajúceho nastavenia, ale po novom. Úspešnou telenovelou zaútočí na víkendové popoludnie, keď všetky časti z daného týždňa zopakuje v soboty a nedele vždy o 14:10. Stanica každý deň ponúkne po štyri epizódy.

Diváci však o svoj žáner neprídu ani počas pracovných dní popoludní. Doma im ponúkne rovno novinku, ktorú prezentuje ako „najočakávanejšiu mexickú telenovelu“. Od 2. februára, kedy štartuje aj Zakázaná láska, začne v dvoch častiach za sebou vysielať nový seriál Víťazstvo lásky, v ktorom fanúšikovia telenoviel spoznajú populárneho herca známeho aj z jojkárskej Búrky, Williama Levyho či ďalšiu populárnu telenovelovú tvár Victoriu Ruffo.

Doma k tomu poteší divákov hneď dvojnásobne, keď telenovelu bude vysielať v lepšom čase od 14:00 a hneď od pondelka do piatku. Doterajšie reprízy hlavných telenoviel chodievali okolo poludnia a chýbali v pondelky, nakoľko večernú telenovelu ponúka Doma štyrikrát do týždňa.

Čítať viac...
Nahor