Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Doktori jednorázovka nebudú: Markíza už pripravuje ďalšiu sériu!

Televízny líder je pripravený v seriáli pokračovať.

Už tento piatok spustí Markíza svoju veľkú seriálovú novinku Doktori. Od seriálu si sľubuje veľa, keď ho nasadzuje na miesto fungujúcej Farmy, ktorá si v piatkovom prime-time vybojovala niekoľko rekordov. Doktorov k tomu intenzívne predstavuje potenciálnym divákom už takmer mesiac.

Seriál točiaci sa okolo hlavných hviezd, ktorými sú Alexander Bárta či aktuálne mimoriadne žiadaná Judit Bárdos, by pri tom nemal ostať len pri desiatich častiach. Tak, ako sme vás už skôr informovali, líder napriek nemalým nákladom na výrobu seriálu nepremrhá jeho potenciál v prípade, ak by ho diváci prijali.

Markíza sa pri tom na prípadné pokračovanie seriálu chystá už teraz. Napriek tomu, že netuší, či si získa divákov, nechce nechať nič na náhodu. Nakoľko sa Doktori radia k výpravnejším seriálom, televízia nemá čas čakať, či s prvými časťami uspeje alebo nie. Nakoľko je výroba seriálu po všetkých stránkach náročnejšia a to aj časovo, ak by chcela s novou sériou prísť už na jar, musí byť pripravená roztočiť nové časti čo najskôr.

Čítať viac...
Nahor