Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Doktor Martin sa na RTVS vrátil ako líder! Z víkendových filmov najvyššie dokument o Rytmusovi

Najvyššie bol seriál s Miroslavom Donutilom aj na ČT.

PIATOK: Rytmus svoj príbeh vyrozprával už aj na televíznej obrazovke, pričom jeho dokument bol najsledovanejším filmom víkendu. Snímka RYTMUS sídliskový sen síce nedosiahla výraznú sledovanosť, keď ju sledovalo vyše 6 % divákov, v podieli sa mala dostať cez 23 %. Pravdivé lži na Joj sa dostali na 13,5 %. Na záver pracovného týždňa potvrdilo podvečer nárast Koleso šťastia, ktoré dosiahlo podiel pod 24 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja naproti tomu uhrala pod 14 %. Na menších Šarlátové písmeno na Plus prekročilo 7 %, Výplata na Dajto podliezla 6 %. Wau predbehla v piatok Domu s Kosťami a podielmi okolo 5 – 5,5 %, Dr. House a Sherlock a Watsonová na Doma v tom čase šli cez a pod 4 %.

SOBOTA: V prvý víkendový večer Markíze filmová premiéra príliš nevyskočila, snímka Späť do ringu prekročila len 20 %. Joj s multireprízovým filmom Vidiečania z Beverly Hills dosiahla na 16 %. Vysoko ju doplnila Plus s filmom Hobit: Neočakávaná cesta a podielom nad 9 %, romantika Keď láska chutí na Doma uhrala vyše 7 %. Darilo sa aj klasike Tridsať prípadov majora Zemana s podielmi pod a nad 6 %, Čert nikdy nespí na Wau atakoval 3 %, Inkognito šlo pod 4 %.

NEDEĽA: Ešte auguste novú sezónu rozbieha RTVS. Tá spoločne s ČT spustila druhú sériu seriálu Doktor Martin ešte pred nástupom slovenskej aj českej verzie Tvoja tvár znie povedome a rovnako tak šou Česko Slovensko má talent. Tá sa bude s verejnoprávnym seriálom kryť len na Slovensku. Doktor Martin vo voľnejšej konkurencii uspel, keď štart druhej série malo podľa našich informácií sledovať celkovo takmer 320-tisíc divákov s podielom 17,7 % v 12+. Vo svojej cieľovke bol lídrom. V 12 – 54 sa mal podiel hýbal okolo 14 %. Prvý diel z novej sezóny Doktora Martina sledovalo menej divákov než finále predošlej série, podiel však bol značne vyšší.

Útok na Biely dom na Markíze atakoval 20 %, Temný bojovník na Joj mal ísť na 15,5 %. Jedz, modli sa, miluj na Doma šlo na takmer 7 %, Žandár a žandárky na Dajto spoločne s filmom Plus Perfektný záskok šli o málo pod 6 %. Kriminálka CSI New York na Wau sa dostala nad percento a pod 3 %. Podvečer Nové bývanie s podielom nad 17 % predbehlo Dobre vedieť! pri podieli nad 15 %. Televízne noviny sa dostali nad 28 %, Noviny na 24,5 %.

Čítať viac...
Nahor