Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Doktor Martin bude plný vtipných hlášok, RTVS na nich postavila spoty! Pozrite si ich

Telerozhlas neostáva iba pri klasickej upútavke ku seriálovej novinke, jej komediálny žáner už zdôrazňuje vtipnými spotmi.

Všetky tri hlavné televízie intenzívne upriamujú pozornosť divákov na nedeľu 30. augusta, kedy uvedú svoje dôležité projekty. Markíza začne so Superstar, Joj so Siedmym nebom a RTVS nakoniec s Doktorom Martinom, ktorého štart urýchli. Pôvodne mal odštartovať o týždeň neskôr.

Komediálnu novinku Doktor Martin začal telerozhlas promovať dva a pol týždňa pred jej začiatkom, pričom aktuálne kampaň posilňuje. Po všeobecnej upútavke nasadil do vysielania sériu krátkych spotov, prostredníctvom ktorých upútava na komediálny charakter seriálu. RTVS vybrala vtipné skeče a situácie, ktoré sa majú niesť celým seriálom. Televízia takto zdôrazňuje, že Doktor Martin nebude len obyčajný lekársky seriál z prostredia dediny.

Kombinácia vidieka a komediálneho seriálu bude pre túto jeseň typická, svoje miesto totiž nájde na kompletnej trojici hlavných slovenských kanálov. Okrem Jednotky ju ponúkne aj Markíza v druhej sérii Hornej Dolnej, Joj zas na jeseň uvedie svoju vidiecku komediálnu novinku Andyho Krausa Dvojičky.

Krátke vtipné spoty k seriálu Doktor Martin

Čítať viac...
Nahor