Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobrý večer dostal na Joj stopku: Žiadny večerný formát nebude!

Ešte za čias Františka Borovského na čele Joj Group sa vo veľkom začalo hovoriť o novom publicistickom formáte Dobrý večer. Hlavnými tvárami relácie mali byť ex-markizáci Marianna Ďurianová a Pavel Bruchala. 

Práve Dobrý večer mal byť prvou lastovičkou televízie spojenou s veľkými personálnymi presunmi z Markízy do Joj. Nová večerná relácia mala dostať miesto v spravodajskej hodine a to už v priebehu marca – apríla, čím sa mala vo vysielaní objaviť skôr ako nová ranná relácia. Už plány Joj na apríl však naznačovali, že s reláciou Dobrý večer v televízii ďalej nerátajú.

Podľa medializovaných informácií Marianna Ďurianová ostáva tvárou Jojky, rokovania mala viesť so samotnými majiteľmi televízie. Formát, ktorý mala moderovať, je však zrušený a neráta sa s jeho nasadením. Televízia však momentálne iné publicistické formáty nevysiela, jedine tri spravodajské bloky Novín a KRIMI. Pavel Bruchala, ktorý sa po odchode Borovského o miesto bál viac ako jeho kolegyňa z markizáckych správ, má paradoxne pozíciu zaistenú ako prvý, keď bol definitívne ohlásený v moderátorskej dvojici s Lenkou Čvirikovou-Hriadeľovou ako tvár ranného vysielania Dobré ráno.

Čítať viac...
Nahor