Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť znovu na vrchole, na Plus nestačila silná romantika ani futbal! Bodovalo Rio

Atletika a triatlonista Richard Varga pritiahli pozornosť divákov.

Leto 2016 budú už navždy charakterizovať súťažno-zábavné šou. V priebehu celých prázdnin nadpriemery dosahuje súťaž Markízy Dobre vedieť!, ktorá sa i tentokrát stala najsledovanejším programom dňa a v podieli šla nad 25 %. Spokojná mohla byť ale aj Joj s Inkognitom, ktoré sa dostalo pod 20 %. Zámena manželiek po dobrom nábehu padla pod 19 %, Kosti sa dostali nad 15 %.

Vysoko si to vo štvrtok namierila Plus, najprv jej vyskočili Profesionáli s podielom pod 8 % a následne snímka Všemocný, ktorá siahala až na 10 %. Za sebou nechala aj rozbehnuté Vymenené životy na Doma s podielmi nad 6 a 7 % a rovnako aj Európsku ligu na Dajto a futbalový zápas medzi Trenčínom a Rapid Viedeň s podielmi pod a nad 7 %. Wau s kriminálkami CSI šla medzi 3,5 a 4 %.

Podvečer po dlhom čase bližšie k priemeru Markízy stúplo Koleso šťastia, ktoré sa dostalo nad 20 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja zatiaľ nevyplávala z vlažných vôd, prekročila 15 %. Televízne noviny šli pod 25 %, Noviny s ratingovým víťazstvom v podieli uhrali 23 %.

Medzi 14. a 18. hodinou bola veľmi silná Dvojka s olympiádou. Súčasťou jej prenosov bol aj triatlon a skvelý výkon Richarda Vargu, do 16-tej sa hýbala okolo 16 – 18 %, následne vyskočila nad 20 % v komerčnej cieľovke.

Čítať viac...
Nahor