Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť zamiešalo utorkom, tesne zdolalo Nikto nie je dokonalý! Novinka Čas na svadbu výrazne padla

Farma nasadila už len zostrihové diely, značne sa prepadla. Utorok mimoriadne vyšiel Wau.

Jednorázový záskok Dobre vedieť! miesto O 10 rokov mladší Markíze nemálo pomohol. Televízia sa z hlbokého podpriemeru dostala blízko priemeru, keď šou podliezla 6 ratingov s podielom pod 20 %. Budúci týždeň už v tomto čase pobeží Búrlivé víno. Dobre vedieť sa dokonca podarilo predčiť aj dlhodobo najsledovanejší utorňajší program Nikto nie je dokonalý, ktorý spadol na rating takmer 5,5 % a podiel cez 18 %.

Kým po pol deviatej si Markíza polepšila, o hodinu neskôr už zas výrazne medzitýždenne padla. Farma totiž nabehla na zostrihy pred finále, ten prvý sa dostal len nad podpriemerných 16 %. Joj si, naopak, polepšila, doku reality šou Plastické operácie: Znetvorení prírodou jej stúpla pod 16 %. Markíze zároveň nevyšiel druhý diel novinky Čas na svadbu, ktorá už bez nábehu padla. Oproti štartu stratila takmer 10 podielových bodov, keď uhrala share tesne nad 17 %.

Na menších opäť potvrdila silnejúcu kondíciu Wau, ktorá zažila jeden zo svojich najlepších dní roka. Celodenne aj v prime-time sa mala hýbať okolo 3,5 %, čo bolo na úrovni Doma a Dajto. S večernou dvojicou kriminálok k tomu atakovala a prekročila až 5 %., čím sa dostala pred Dajto, ktoré s filmom Modrý blesk podliezlo 5 %, zároveň sa priblížila Nekonečnej láske na Doma, ktorá uhrala 5 a takmer 6 %. Ratingovo najvyššie bola utorok Plus, Profesionáli jej získali v podieli vyše 7 %, Králi hôr zas takmer 6 %.

Podvečer Rodinné prípady prekonali 19 %, Moja mama varí lepšie ako tvoja sa hýbala okolo 18 %. Televízne noviny uhrali okolo 24 %, Noviny podliezli 25 %. Najsledovanejším programom dňa v komerčnej cieľovke boli Športové noviny a Najlepšie počasie, servis o počasí na Joj mal zároveň celkovo najviac divákov za celý deň.

Čítať viac...
Nahor