Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť v utorok podpriemerné, Joj má opäť problém po 22. hodine! Krimi aj Noviny vysoko

Zábavným reláciám sa v utorok príliš nedarilo, Joj ešte pred nimi posilnila so spravodajstvom.

Kým vo štvrtky Dobre vedieť! prepisuje rekordy, v utorky tak vysoko neskáče. Tentoraz už nedosiahlo na priemer stanice, keď tesne kleslo pod 20 %. Nasledujúca repríza sa dostala nad 21 %. Naši sa už zastabilizovali na slabších výkonoch, získali 16,5 %. Od Dobre vedieť! ich delil približne rating. Špeciál Uhádni môj vek ani tento týždeň neuspel, prepadnúť sa mal pod 12 %. Joj začína mať opäť problém s druhým večerným slotom, v pondelok jej v ňom zatiaľ nefunguje Moja prvá dovolenka, v stredu sa na prvýkrát nedarilo premiérovej Vtierke Castle. Nikto nie je dokonalý na Jednotke šlo na 17 a pod 11 % v 12+ a 12 – 54.

Na menších staniciach si vysoké čísla držia Vymenené životy, dostali sa pod 8 a až 11 %. 47 roninov na Dajto uhralo vyše 5 %, Profesionáli na Plus získali 6 %, Dieťa 44 prekročilo 4 %. Dvojke sa darilo so Zlatou lýrou, ktorá sa mala dostať nad 5 % v 12+, pod päťkou bol dokument Apokalypsa – Druhá svetová vojna. Len o približne pol podielu menej mali programy v 12 – 54. Kriminálky CSI na Wau sa dostali pod aj nad 4 %.

Podvečer Moja mama varí lepšie ako tvoja dosiahla share pod 21 %, Búrlivé víno sa prepadlo pod 17 %. Silný deň zažili Krimi, ktoré mali tesne prekročiť 27 % a rovnako aj Noviny s podielom 28,5 %. V počte divákov o takmer rating porazili Televízne noviny, tie v podieli šli nad 27 %. Najsledovanejším programom dňa sa stalo Počasie lídra.

Čítať viac...
Nahor