Exkluzívne informácie nielen zo sveta televízie

Aktuality

Dobre vedieť v repríze vyššie ako s premiérami, Uhádni môj vek predbehlo aj neskoršie Búrlivé víno!

Návrat šou o hádaní veku sa Joj nevyplatil.

Pozíciu utorňajšieho lídra preberá Markíza s reprízami Dobre vedieť. Relácia pri voľnej konkurencii rastie vyššie, než sa dokázala dostať v premiérach na jar, keď v podieli uhrala 20 % s ratingom cez 5,5 %. Vpredu bolo aj nasledujúce Búrlivé víno, ktoré udržalo vylepšenú pozíciu zo štvrtka a v podieloch dosiahlo 16 a 20 %. Seriál, ktorý je pre Markízu trápením, dokázal s oboma časťami ratingovo predbehnúť hlavnú večernú šou Joj Uhádni môj vek, tá sa trápila s podielmi 12 a 13 %. Čo ja viem sa na Jednotke hýbalo okolo 10 a 13 % (12 – 54 / 12+).

Z menších Úsvit planéty opíc na Plus uhral 8 %, film Ja, legenda na Dajto prekročil 6 %. Nekonečná láska na Doma uhrala share pod 5 %, Láska na druhý pokus je naďalej slabá, mala ísť s oboma časťami pod 4 %. Vražedné práva na Wau podliezli 4 %, CSI Las Vegas až 5 %.

Podvečerné Susedské prípady získali 22,5 %, Súdna sieň stúpla pod 15 %. Televízne noviny atakovali 25 %, Noviny s najtesnejším ratingovým náskokom podliezli 24 %. Najsledovanejším programom dňa sa v oboch cieľovkách stalo Najlepšie počasie.

Čítať viac...
Nahor